Blog
Naši zákazníci
Jak jste si užili ShopCamp?

Jak jste si užili ShopCamp?

Sdílet článek
V pořadí již šestý ročník komunitní eCommerce konference ShopCamp připadl letos na pátek třináctého. Prostory FA ČVUT v Praze zaplnili e-shopaři, kteří si přišli poslechnout tucet přednášejících a zúčastnit se osmi workshopů s experty z oboru a my tam samozřejmě nesměli chybět. Potkali jsme se?

Největší výhodou pro účastníky je možnost předem si zvolit obsah konference. A co se přednášejících týče, letošní ShopCamp se výběr opravdu vydařil. E-shopaři se mohli dozvědět víc o omnichannelu, připravit se na expanzi do zahraničí, naučit se optimalizovat srovnávače zboží a nastavit marketing, nebo např. vylepšit finanční řízení e-shopu a cenotvorbu. (Pokud Vás zajímají jednotlivé přednášky, určitě navštivte tento YouTube kanál.)

Účast na obdobných konferencích je pro služby jako je ta naše extrémně důležitá. ShopCamp svou komunitní povahou klade důraz na přátelskou atmosféru, podporuje budování vazeb mezi návštěvníky, speakery a partnery. Právě díky ShopCampu jsme měli i my v Lemonero možnost se osobně setkat s e-shopaři, pro jejichž potřeby Lemonero vyvíjíme, poslechnout si cennou zpětnou vazbu a nabídnout chytré finance prvním zájemcům.

Služba Lemonero, kterou jsme letos na ShopCampu oficiálně představili, má jasnou vizi. Chceme změnit tradiční metody získávání přístupu k provoznímu kapitálu pro e-shopy díky 100% automatizovanému procesu poháněnému daty a AI, který pomůže rychle a online získat peníze potřebné k růstu.

A jak by mohlo vypadat financování Vašeho e-shopu?

Váš názor nás zajímá

Nezmeškejte novinky

Tipy a triky pro váš eshop a nejen to. Začněte odebírat pravou šťávu pro ecommerce ještě dnes.

Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ berete na vědomí, že společnost Lemonero s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Ok“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Nastavení".