Chytré financování pro váš e-shop

Jsme revoluční fintech služba, která přináší financování postavené na reálné výkonnosti vašeho e-shopu. Díky tomu u nás získáte investiční kapitál do pár hodin a dostupněji než kdekoliv jinde. Zároveň ale pouze v takové výši, kterou si můžete dovolit. K vyhodnocení totiž používáme umělou inteligenci, která stanoví nabídku úvěru objektivně na základě dat. A také proto u nás ničím neručíte. Celý proces vyřízení žádosti navíc nezabere více než 10 minut, vystačíte si s běžně dostupnými dokumenty a schvalujeme až 80% ze všech žádostí.

Exkluzivně pro e-shopy

Lemonero umožňuje e-shopům nejrychlejší přístup k těm nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu. Ať už sháníte peníze na skladové zásoby, expanzi nebo třeba marketing, nemluvě o vánoční sezóně!

Pro koho je Lemonero

Inteligentní scoring model

Díky tomu, že analyzujeme data z různých zdrojů v reálném čase, jsme schopni velmi přesně predikovat trendy budoucího vývoje. Spolu s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás připravíme online nabídku, která vám pomůže odstartovat raketový růst a která bude maximálně bezpečná a v takové výši, kterou si můžete dovolit.

Rychlé vyřízení úvěru online

Lemonero je online platforma, která je velice intuitivní. Kompletní vyřízení úvěru probíhá online a proces zabere maximálně 10 minut. Nastavení objemu potřebných financí si naklikáte během pár minut z pohodlí domova a peníze na svém účtu budete mít do 24 hodin.

Jak zajistit financování
Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.