Chytré financování pro váš e-shop

Jsme revoluční fintech služba, která přináší financování postavené na reálné výkonnosti vašeho e-shopu. Náš doplněk Lemonero si navíc můžete aktivovat naprosto nezávazně a zdarma. Díky tomu u nás získáte investiční kapitál do pár hodin a dostupněji než kdekoliv jinde. Zároveň ale pouze v takové výši, kterou si můžete dovolit. K vyhodnocení totiž používáme umělou inteligenci, která stanoví nabídku úvěru objektivně na základě dat. A také proto u nás ničím neručíte. Celý proces vyřízení žádosti navíc nezabere více než 10 minut, vystačíte si s běžně dostupnými dokumenty a schvalujeme až 80% ze všech žádostí.

Exkluzivně pro e-shopy

Lemonero umožňuje e-shopům nejrychlejší přístup k těm nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu. Ať už sháníte peníze na skladové zásoby, expanzi nebo třeba marketing, jsme tady pro vás! Aktivace je nezávazná a zdarma.

Pro koho je Lemonero

Inteligentní scoring model

Díky tomu, že analyzujeme data z různých zdrojů v reálném čase, jsme schopni velmi přesně predikovat trendy budoucího vývoje. Spolu s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás zdarma a naprosto nezávazně připravíme online nabídku, která vám pomůže odstartovat raketový růst a která bude maximálně bezpečná a v takové výši, kterou si můžete dovolit.

Rychlé vyřízení úvěru online

Lemonero je online platforma, která je velice intuitivní. Kompletní vyřízení úvěru probíhá online a proces zabere maximálně 10 minut. Nastavení objemu potřebných financí si naklikáte během pár minut z pohodlí domova a peníze na svém účtu budete mít obratem.

Jak zajistit financování
Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero

Vaše budoucí financování eshopu, vyhodnocováno prostřednictvím AI analytiky.

© 2022 Lemonero s.r.o.

Informace na míru
Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".