Nenechte si utéct financování s možností předčasného splacení zdarma prodloužené až do 30. září 2021! Navyšte rozpočet vašeho e-shopu a vytěžte ze sezóny maximum.
Zjistit více

Jak získat investiční úvěr

Registrujte se vyplněním formuláře.

Stačí kliknout na tlačítko Chci navýšit rozpočet.
Chci navýšit rozpočet
nebo nám
zanechte kontakt
a my se vám ozveme.

Aktivujte doplněk v administraci e-shopu

Na podporované platformě si aktivujte doplněk Lemonero. V případě, že nemáte e-shop na podporované platformě, nezoufejte. Vyplňte formulář a jakmile ji začneme podporovat, dáme vám vědět.

Proces zpracování úvěru

1.

Stačí jedno kliknutí a zjistíte, na kolik dosáhnete

Díky tomu, že Lemonero pracuje s daty z různých zdrojů v reálném čase, jsme schopni přesně predikovat trendy budoucího vývoje a s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás během 10 minut připravíme online nabídku, která vám pomůže odstartovat raketový růst a zároveň si ji na základě dat a výkonnosti e-shopu budete moci dovolit.

Nedostali jste nabídku úvěru?

Důvodů, proč váš e-shop prozatím neprošel tzv. scoringem, může být několik. Nejčastěji se jedná o krátkou historii nebo nedostatečný obrat.

Doplněk si ale určitě nechte nainstalovaný. Ze zkušenosti víme, že se tato situace může velmi rychle změnit. Jakmile zjistíme, že na možné financování dosáhnete, budeme vás kontaktovat.

2.

Rozhodněte se, jakou výši prostředků chcete půjčit

Od samotného začátku budete vědět, na jakou maximální částku máte nárok. Sami si zvolíte výši kapitálu, který si chcete půjčit a nastavíte si délku i částku splácení čistě podle svých preferencí. Splátky si můžete rozložit do 3, 6 nebo 12 měsíců.

3.

Dodejte nám potřebné údaje pro vytvoření smlouvy

Abychom to společně mohli dotáhnout až do cíle, stačí vám nahrát běžně dostupné dokumenty, na základě kterých se vytvoří smlouva. Pak už vašemu podnikání nic nebude stát v cestě.

4.

Podepište smlouvu on-line

On-line podpis smlouvy probíhá prostřednictvím služby DigiSign. Instrukce zašleme ihned po kontrole dokumentů.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.