Jak získat investiční úvěr během 10 minut

Registrujte se vyplněním formuláře.

Stačí kliknout na tlačítko Nezávazně vyzkoušet.
Nezávazně a zdarma vyzkoušet
nebo nám
zanechte kontakt
a my se vám ozveme.

Aktivujte doplněk v administraci e-shopu

Na podporované platformě si nezávazně a zdarma aktivujte doplněk Lemonero. V případě, že nemáte e-shop na podporované platformě, nezoufejte. Vyplňte formulář a jakmile ji začneme podporovat, dáme vám vědět.

Proces zpracování úvěru

1.

Stačí jedno kliknutí a zjistíte, na kolik dosáhnete

Díky tomu, že Lemonero pracuje s daty z různých zdrojů v reálném čase, jsme schopni přesně predikovat trendy budoucího vývoje a s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás během pár minut připravíme online nabídku, která vám pomůže odstartovat raketový růst a zároveň si ji na základě dat a výkonnosti e-shopu budete moci dovolit.

Nedostali jste nabídku úvěru?

Důvodů, proč váš e-shop prozatím neprošel tzv. scoringem, může být několik. Nejčastěji se jedná o krátkou historii nebo nedostatečný obrat.

Doplněk si ale určitě nechte nainstalovaný. Ze zkušenosti víme, že se tato situace může velmi rychle změnit. Jakmile zjistíme, že na možné financování dosáhnete, budeme vás kontaktovat.

2.

Rozhodněte se, jakou výši prostředků chcete půjčit

Od samotného začátku budete vědět, na jakou maximální částku máte nárok. Sami si zvolíte výši kapitálu, který si chcete půjčit a nastavíte si délku i částku splácení čistě podle svých preferencí. Splátky si můžete rozložit do 3, 6 nebo 12 měsíců.

3.

Dodejte nám potřebné údaje pro vytvoření smlouvy

Abychom to společně mohli dotáhnout až do cíle, stačí vám nahrát běžně dostupné dokumenty, na základě kterých se vytvoří smlouva. Pak už růstu vašeho podnikání nebude stát nic v cestě.

4.

Podepište smlouvu on-line

On-line podpis smlouvy probíhá prostřednictvím služby DigiSign. Instrukce zašleme ihned po kontrole dokumentů.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero

Vaše budoucí financování eshopu, vyhodnocováno prostřednictvím AI analytiky.

© 2022 Lemonero s.r.o.

Informace na míru
Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".