Backend Developer

V Lemoneru měníme svět eCommerce a způsob, jakým e-shopy financují svůj růst, na plně digitální a data-driven. Jsme startup, který má ambice dobýt Evropu a s podporou Komerční banky jako investora máme skvěle našlápnuto.

O našem příběhu si můžeš přečíst zde.

Máme “passion", táhneme za jeden provaz a jsme super parta. Pojď do toho s námi a pomoz nám naplnit naše mezinárodní ambice!

Staneš se součástí prostředí skvělých lidí se zájmem o moderní a zajímavé technologie, o kterých si nejen čteme, ale hlavně je integrujeme do naší infrastruktury! Po tobě budeme chtít stejný zájem o nové věci, otevřenou mysl řešit věci jinak a také to, že ve světě IT neexistuje jen jeden programovací jazyk a jedna cesta jak řešit výzvu.

Naše řešení stojí na architektuře microservice s vlastním autorizačním serverem, což nám dává možnost velmi pružně integrovat další služby a technologie bez přepisování celé aplikace.

Co Tě u nás čeká:

Vývoj interních systémů pro získávání dat z desítek zdrojů
Vývoj microservice v rámci aplikace
Technologické výzvy převážně ve zpracování dat
Využití všech zkušeností s testováním kódu
Maximální podporu při integraci technologií

Co od Tebe potřebujeme:

Umíš Go, C/C++, Rust, PHP nebo jakýkoli programovací jazyk
Dokážeš najít řešení pro nestandardní problémy
Práce v týmu je Tvůj šálek kávy
Máš zkušenost s vývojem aplikací, nehledáme úplné začátečníky

Co se ti u nás bude líbit:

Účast na globálním projektu s těmi nejvyššími ambicemi
Plnohodnotné pracovní místo s PC (když tě už nebude bavit remote)
Relax room s občerstvením pro duševní odpočinek
Pravidelné hodiny angličtiny
Kreativní a zajímavou práci v mladém kolektivu
Odpovídající finanční ohodnocení
Skvělý tým a spoustu zkušeností

Kde budeš pracovat:

Ostrava + remote

Zaujala tě náplň práce, podmínky a další výhody?

Neváhej a zapoj se do skvělého projektu ještě dnes. Ozvi se nám na devs@lemonero.cz

Ucházet se o pozici
Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme Vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Máš nějaký dotaz?

Napište nám
job@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.