Sales Representative

V Lemoneru měníme svět eCommerce a způsob, jakým e-shopy financují svůj růst, na plně digitální a data-driven. Jsme startup, který má ambice dobýt Evropu a s podporou Komerční banky jako investora máme skvěle našlápnuto.

Máme “passion", táhneme za jeden provaz a jsme super parta.

Pojď do toho s námi a pomoz nám naplnit naše mezinárodní ambice!

Jaká bude Tvá náplň práce?

Tvůj hlavní úkol bude akvizice nových zákazníků a budování vztahů se stávajícími. Máme unikátní řešení, které přináší obrovskou změnu a inovaci v eCommerce. Na trhu jsme noví a potřebujeme ať se o nás ví.
Celý sales proces bude na tobě. Od prvního kontaktu s majitelem e-shopu, přes onboarding až po online podpis smlouvy.
Aktivně budeš vyhledávat nové příležitosti a představovat zákazníkům řešení, které je na trhu jedinečné a pro jejich růst e-shopu zásadní.
O e-shopy se budeš starat dlouhodobě s cílem jim plně pokrýt potřeby provozního financování přes naši plně digitální platformu.

Co čekáme od tebe?

Sales je tvoje vášeň -  chceš se v něm zlepšovat a rozvíjet se.
Jsi asertivní - nebojíš se volat, bavit se se stávajícími klienty, nebo dělat cold cally.
Máš rád/a eCommerce? Super, pak máš výhodu.
Umíš pracovat samostatně a sám/a si řídíš čas a úkoly.
Rád/a dotahuješ věci do konce.
Umíš analyzovat potřeby zákazníka a poskytnout mu aktuální informace
Telefonická komunikace s klienty tě baví a umíš v ní vytrvat
Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků ti jsou vlastní

A co ti nabídneme my?

Skvělý tým a možnost být součástí něčeho výjimečného
Fix + variabilní část s motivací růstu
Super kanceláře v samotném centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (přímo na Václavském náměstí)
Flexibilní pracovní doba a možnost pracovat z domova
Vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
PC, telefon a další potřebné vybavení káva, občerstvení a občas něco s bublinkami na oslavu:)

Nástupní termín:

Ideálně hned, případně dohodou.

Kde budeš pracovat:

Kancelář v Praze.

Zaujala tě náplň práce, podmínky a další výhody?

Neváhej a zapoj se do skvělého projektu ještě dnes. Ozvi se nám na job@lemonero.cz

Ucházet se o pozici
Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme Vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Máš nějaký dotaz?

Napište nám
job@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.