Senior product manager pro evropský fintech

Máme silnou vizi a kulturu, která nás drží pohromadě. Chceš o tom vědět víc?

Firemní kultura Lemonero

Jaká výzva Tě u nás čeká?

Budeš realizovat nová řešení v naší “produktové laboratoři”. Potřebujeme v Tobě preciznost a cit pro detail, praktičnost a silnou koncovku. Budeš mít totiž na starosti produkt v Česku, kde věci startujeme a testujeme. Co největšímu počtu e-shopů pomůžeš rychle a jednoduše získat financování a kolegům připravíš půdu pro zahraniční expanzi.

Co k tomu potřebuješ?

  • Pokoru před zodpovědností - protože Tvá rozhodnutí ovlivní chod celé firmy
  • Systematičnost, organizovanost a schopnost dotahovat - protože Tvá práce končí, až když věci fungují a nesou ovoce
  • Preciznost a cit pro detail - aby se náš produkt lišil od ostatních i tím, jak je promyšlený a dotažený
  • Radost z týmové práce - protože perly vznikají v dialogu a tahle pozice je o spolupráci
  • Odbornost a zkušenosti - protože i my se chceme učit od Tebe, třeba jak si práci procesně zjednodušit
  • Vstřícnost a pohotovost - protože víš, jak Tvá role přispívá celku a že každý nesplněný slib někomu zavaří
  • Schopnost flexibilně řešit problémy a improvizovat - protože změna myšlení trhu znamená i změnu našeho myšlení
  • Všestrannost a full-stack záběr - protože produkťácká pozice je u nás samostatná, komplexní a pestrá
  • Posedlost produktem - abychom si spolu rozuměli :-)
  • Umění naslouchat a chuť bavit se zákazníkem - protože kontakt s realitou je alfa a omega
  • Schopnost projektového řízení - aby se plány rychle staly realitou
  • Odolnost v divokém terénu - protože startup postrádá i hromadu klasických výsad dobře organizovaného korporátu, nejen jeho negativa :-)
  • Do budoucna třeba i schopnost vést tým - aby Tvá role mohla časem růst spolu s růstem Lemonera

Co budeš mít na starosti?

  • Realizaci nových (a rozvoj stávajících) funkcionalit, partnerství, produktů
  • Spolupráci v multidisciplinárním týmu (s riskem a developmentem) a její chytré a efektivní nastavení
  • Kontinuální komunikaci se zákazníky a týmy, které k zákazníkům mají blízko (sales a marketing), řešit nejen jak produkt bude fungovat, ale také jak lidi zaujmout
  • Komunikaci a spolupráci s partnery
  • Performance analýzu a (spolu)stanovování OKRs a KPIs
  • Střednědobou produktovou strategii a roadmapu
  • Produktový proces:

- talking to customers, product research methods from instant feedback and user testing, to surveys and ghost door experiments
- opportunity assessment, data-based prioritization, impact evaluation and solution building including basic UX
- specs and supporting delivery
- MVP, prototyping & validation, iterative development, AB testing, experimenting, data analysis
- performance assessment and after action reviews, continuous learning

Jaké nástroje budeš používat?

  • Grafické nástroje - Figma, Adobe
  • Analytické nástroje - GA, Smartlook, Hotjar, Google Optimize, atd.
  • Product-dev - Jira, Confluence, Asana

Jak v našem týmu fungujeme?

  • Fungujeme v tom nejlepším slova smyslu obyčejně a bez bullshitu: někoho něco napadne, pobavíme se o tom, řekneme si jestli to má smysl a pak najdeme cestu jak to realizujeme
  • Vidíme se a voláme si každý den
  • Neděláme si to zbytečně složité a rozhodujeme se rychle
  • Nic není tesané do kamene, máme svobodu plány měnit

Proč věříme, že Ti práce u nás bude dávat smysl?

  • Poznáš radost z toho, že doručuješ věci, které pomáhají
  • Najdeš dostatek prostoru pro uplatnění a dotažení svých nápadů
  • Půjde to svižně - žádná dlouhá kolečka schvalování
  • Pokud slyšíš na výzvy, překonávání překážek, chceš mít velký vliv a baví tě dosahovat neskutečné výsledky díky poctivé práci týmovou cestou, jsi tu správně

Jaká bude forma spolupráce?

Full Time / případně po domluvě Part Time

Kde budeš sedět?

Ostrava / Praha s možností HO a remote

Preferovaný nástup

Ihned

Až nám budeš psát, dej prosím vědět následující tři věci:

Jak ses o nás dozvěděl?

Co Tě na této pozici láká?

Máš otázku na kterou Ti inzerát neodpověděl? Sem s ní.

Zaujala tě náplň práce, podmínky a další výhody?

Neváhej a zapoj se do skvělého projektu ještě dnes. Ozvi se nám na job@lemonero.cz

Chceš zkusit něco jiného?

HR generalista, budoucí People operations lead

Chci se dozvědět více

Frontend vývojář/ka pro evropský fintech

Backend vývojář/ka pro evropsky fintech

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Máš nějaký dotaz?

Napište nám
job@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.