E-shopu NanoAgent jsme pomohli rozšířit sortiment na evropský trh

O NanoAgent

Móda a nano oděvy
www.nanoagent.cz

E-shop nanoagent.cz se specializuje na antibakteriální funkční oděvy a prádlo z nejrůznějších nanomateriálů. Obléknout se zde můžete od hlavy až k patě. A to doslova. Kromě sportovních oděvů, spodního prádla a doplňků agtive jsou zde k dostání také nano roušky, jejichž prodejem se nanoagent.cz spolupodílel a nadále se podílí na překonávání aktuální koronavirové krize. Internetový obchod, který je B2B, tedy velkoobchodní, variantou oblíbeného eshopu nanoshop.cz, běží na pronajímaném e-shop systému UPgates, díky čemuž mohl využít naše financování a jednoduše získat investiční kapitál.

“Kapitál od Lemonero ve výši 200.000 Kč nám pomohl dokončit nastavení informačních systémů, jejich propojení s e-shopem a napojení systémů partnerů.”

Petr Nádvorník, majitel e-shopu - nanoagent.cz

Potřeba

Postupně rozšiřujeme sortiment, doplňujeme nové materiály i produkty, oslovujeme nové zahraniční trhy a přidáváme náročné obchodní partnery, například Amazon. Rozšíření našeho záběru vyžaduje investice.

Řešení

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 200.000 Kč nám pomohl dokončit nastavení informačních systémů, jejich propojení s e-shopem a napojení systémů partnerů. Za ušetřené finance bylo možné zaplatit marketingové kampaně, které rozšířený sortiment uvedou na evropský trh.

NanoAgent v číslech:

Obor e-shopu

Móda a nano oděvy

Využití financí

Propojení informačních systémů s e-shopem

Výsledek

Úspora financí na marketingové kampaně

Výše financování

200 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.