Díky financování Lemonero nemusel e-shop Piercing.cz při expanzi na zahraniční trh použít tak velkou část vlastního cash flow

O Piercing

Prodej módních doplňků
www.piercing.cz

Piercing.cz je největší internetový obchod s piercingy všeho druhu v Česku. V nabídce najdete piercingy dle části těla, kterých je zde k prodeji více než 5 000 druhů. Zároveň nabízí i prémiové piercingové šperky a personalizované šperky s tuzemskou výrobou, které jinde než na e-shopu majitelky Kláry Konečné nenajdete. Ta svůj online obchod provozuje na platformě Shoptet, což jí umožnilo jednoduše využít doplněk Lemonero a získat tak během chvilky investiční kapitál.

Kapitál získaný od Lemonero ve výši 115 000 Kč nám pomohl spolufinancovat překlady pro expanzi na zahraniční trh

Klára Konečná, majitelka e-shopu - piercing.cz

Potřeba

S e-shopem jsme chtěli zahájit expanzi na zahraniční trh, financování expanze je však nákladné a v případě pouze vlastních financí by nás expanze zároveň brzdila v dalším růstu.

Řešení

Kapitál získaný od Lemonero ve výši 115 000 Kč nám pomohl spolufinancovat překlady pro expanzi na zahraniční trh a nemuseli jsme tak použít tak velkou část cash flow. Díky tomu jsme mohli i nadále rozšiřovat sortiment e-shopu a přitom pracovat na růstu do dalších zemí.

Piercing v číslech:

Obor e-shopu

Módní doplňky

Využití financí

Překlady e-shopu

Výsledek

Expanze na zahraniční trh

Výše financování

115 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.