Díky financování Lemonero předpokládá pinkhorse.cz  30% růst obratu ve vánoční sezóně

O Pink Horse

Prodej sportovního vybavení
www.pinkhorse.cz

Pinkhorse.cz je česká značka pro všechny milovníky koní a všeho co se s nimi pojí. Nabízí jezdecké oblečení s originálním potiskem, podsedlové dečky, ručně pletené čabraky, podkovy, batohy a mnoho dalšího. Zajímavá je ale i možnost personalizace vybavení dle vašeho přání. A to jménem jezdce, koně nebo například povzbuzujícími hesly. E-shop vybudovala majitelka Ornella Koktová na platformě Shoptet před 5 lety. A díyk tomu jednoduše využívá našeho doplňku pro financování svého online byznysu.

“Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2021 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích”

Ornella Koktová, majitelka e-shopu - pinkhorse.cz

Potřeba

Pro půjčku jsem se rozhodla hlavně z důvodu nutnosti předzásobení se před hlavní sezonou. V listopadu a prosinci děláme skoro 30 procent ročního obratu. A peníze na zásoby jsme neměli.

Řešení

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2021 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích.

Počítáme, že v listopadu a prosinci to povede ke zvýšení obratu celé firmy. Počítáme se 30 procenty navýšení. S financováním od firmy Lemonero přes doplněk Shoptet jsme maximálně spokojeni. Podobně jsme financovali zásoby na jaře letošního roku. Věříme, že firma Lemonero nám bude dále pomáhat. Doporučuji to i dalším malým eshopům.

Pink Horse v číslech:

Obor e-shopu

Sportovní vybavení

Využití financí

Naskladněnía marketing

Výsledek

Předpoklad vyššího vytěžení sezóny

Výše financování

80 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.