Jak jsme pomohli online cukrárně k růstu o více než 100%

O Sladké Pohotovosti

E-shop se sladkostmi a dalším zbožím.
www.sladkapohotovost.cz

E-shop sladkapohotovost.cz je online cukrárna založená Pavlem Rakovcem, který obchod provozuje na platformě Shoptet, propojené s chytrým financováním Lemonero. Sladká pohotovost vznikla proto, aby si každý mohl domů nechat dovézt kvalitní zákusky. Vyrobé s láskou a z poctivých surovin bez náhražků. Na stole je můžete mít za 80 - 120 minut.

"Díky Lemoneru víme, že se nemusíme ničeho obávat a dokážeme naše další cíle v pořádku splnit. Nemusíme sahat na naše cash-flow a tím ubírat finance pro rozvoj v dalších oblastech."

Pavel Rakovec, CEO - sladkapohotovost.cz

Potřeba

Po prvních měsících testovacího provozu jsme zjistili, že si naše služba mezi lidmi dokáže získat oblibu. Jelikož jsme také díky prvnímu roku provozu měli kvalitní výsledky, zbývalo už jen spustit  marketing, o který se nám stará agentura Upcomers, která opravdu ví a zná know-how.

Nechtěli jsme sahat na peníze z našeho cash-flow, které postupně investujeme do dalších potencionálních výrobků, surovin i do případného rozvoje dalšími směry. Po pátrání mezi lidmi a partnery od Shoptet jsme se dostali ke službě Lemonero. Řekli jsme si proč to nezkusit, alespoň nebudeme muset investovat z našeho. Samozřejmě po naistalování doplňku Lemoneru jsme chvíli přemýšleli, proč není vidět nabídka skrze financování. Po kratší úvaze a přečtení článku na stránkách Lemonero, jsme pochopili, proč to tak je. Stačilo chvíli počkat, než došlo ke zpracování dat o historii prodejů, včetně načtení dat z aktuálních denních obratů a nabídka nám hned přišla.

Ta první sice nebyla obrovská, ale na začátek pro první marketingové kampaně postačila. Více zariskovat jsme v tomto mohli ale jen díky externímu financování. Službu Lemonero nyní doporučujeme také našim partnerům.

Řešení

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 35 000 Kč nám pomohl zaplatit marketingové kampaně, které vedly ke zvýšení obratu o 101,5 %. Za tyto ušetřené finance jsme mohli investovat do dalších produktů a jejich surovin. V budoucnu budeme Lemonero určitě i nadále využívat.

Máme nyní před sebou spoustu dalších kroků a díky službě jako je Lemonero víme, že se nemusíme ničeho obávat a dokážeme naše další cíle v pořádku splnit. Nemusíme sahat na naše cash-flow a tím ubírat finance pro rozvoj v dalších oblastech.

Sladká Pohotovost v číslech:

Obor e-shopu

Gastro

Využití financí

Marketing

Výsledek

101,5% růst obratu

Výše financování

35 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.