Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

O nás

Lemonero tvoří lidé, jako jste vy. Víme, jaké nástrahy financování e-shopů ukrývá. Proto jsme se rozhodli podat vám pomocnou ruku s cílem ukázat jak a kde můžete růst. A také vám na to do 10 minut a na pár kliknutí poskytnout potřebné zdroje.

Jak to celé začalo?

E-commerce je již dlouhá léta rychle se rozvíjející a prosperující odvětví. Z vlastní zkušenosti víme, že jako e-shopaři máte nápadů na rychlejší růst a rozvoj svého podnikání nespočet. Často se ale setkáváte se zásadním problémem. Ne vždy máte na realizaci vašich plánů potřebný kapitál.

Vlastní peníze vám mnohdy k plnění vašich snů a potenciálu nevystačí. A tak správně vymýšlíte způsoby, jak se dostat k růstovému kapitálu externě. Získat jej potřebujete nejčastěji na nákup většího množství skladových zásob, nakopnutí marketingu nebo další plánované či neplánované investice související s vaším e-shopem. 

Na běžné bankovní produkty ale bohužel jako majitel nebo majitelka e-shopu často nedosáhnete nebo vám banka nedá nabídku v dostatečné výši. Proces žádosti o úvěr je navíc zdlouhavý a náročný na veškeré podklady a dokumenty. Banky prostě váš online byznys nejsou schopny optimálně číst. Co ale následuje, když se po čase přece jen poštěstí a tolik potřebné zdroje dostanete? 

Úplně jiné kafe. Během krátkého času finance sice využijete, ale návratnost investice může být několikanásobná. E-shopu tak pomůžete k rychlejšímu růstu a s pravidelným externím financováním dosáhnete časem obratů, o kterých se vám ani nesnilo. 

A právě tento moment a tyto situace stojí za nápadem na založení Lemonera. V rámci posuzování žádostí se spoléháme na revoluční technologické nástroje, ale také nadšení celého našeho týmu pro věc. Bez papírování, plně online a během chvilky vyhodnotíme váš e-shop. A peníze můžete mít na účtu do 10 minut od žádosti. 

Prostě jsme se rozhodli změnit financování e-commerce a umožnit vám chytit se příležitosti k růstu vašeho byznysu.

Partneři

Do Lemonera v říjnu 2020 a v červnu 2022 investovala Komerční banka skrze projekt KB SmartSolutions. Lemonero poskytuje financování malým a středním e-shopům a KB má projekt podpořit v „ambici firmy být jedničkou na poli financování e-shopů v Evropě a zcela změnit způsob, jakým dnes e-shopy získávají provozní financování“. Díky prvkům umělé inteligence a datové analýze dokáže Lemonero poskytnout půjčku už do 10 minut. 

Pomáháme růst

1 000+
financovaných eshopů
500 mil. Kč
investováno do e-shopů
+30 %
zvýšení obratu našich klientů
Nezávazně vyzkoušet

Schvalujeme až 82 % žádostí

Ocenění

Napsali o nás