O nás

Lemonero tvoří lidé, jako jste vy. Víme, jaké nástrahy financování e-shopů ukrývá. Proto jsme se rozhodli podat vám pomocnou ruku s cílem ukázat jak a kde můžete růst. A také vám na to do 10 minut a na pár kliknutí poskytnout potřebné zdroje.

Jak to celé začalo?

E-commerce je již dlouhá léta rychle se rozvíjející a prosperující odvětví. Z vlastní zkušenosti víme, že jako e-shopaři máte nápadů na rychlejší růst a rozvoj svého podnikání nespočet. Často se ale setkáváte se zásadním problémem. Ne vždy máte na realizaci vašich plánů potřebný kapitál.

Vlastní peníze vám mnohdy k plnění vašich snů a potenciálu nevystačí. A tak správně vymýšlíte způsoby, jak se dostat k růstovému kapitálu externě. Získat jej potřebujete nejčastěji na nákup většího množství skladových zásob, nakopnutí marketingu nebo další plánované či neplánované investice související s vaším e-shopem. 

Na běžné bankovní produkty ale bohužel jako majitel nebo majitelka e-shopu často nedosáhnete nebo vám banka nedá nabídku v dostatečné výši. Proces žádosti o úvěr je navíc zdlouhavý a náročný na veškeré podklady a dokumenty. Banky prostě váš online byznys nejsou schopny optimálně číst. Co ale následuje, když se po čase přece jen poštěstí a tolik potřebné zdroje dostanete? 

Úplně jiné kafe. Během krátkého času finance sice využijete, ale návratnost investice může být několikanásobná. E-shopu tak pomůžete k rychlejšímu růstu a s pravidelným externím financováním dosáhnete časem obratů, o kterých se vám ani nesnilo. 

A právě tento moment a tyto situace stojí za nápadem na založení Lemonera. V rámci posuzování žádostí se spoléháme na revoluční technologické nástroje, ale také nadšení celého našeho týmu pro věc. Bez papírování, plně online a během chvilky vyhodnotíme váš e-shop. A peníze můžete mít na účtu do 10 minut od žádosti. 

Prostě jsme se rozhodli změnit financování e-commerce a umožnit vám chytit se příležitosti k růstu vašeho byznysu.

Partneři

Do Lemonera v říjnu 2020 a v červnu 2022 investovala Komerční banka skrze projekt KB SmartSolutions. Lemonero poskytuje financování malým a středním e-shopům a KB má projekt podpořit v „ambici firmy být jedničkou na poli financování e-shopů v Evropě a zcela změnit způsob, jakým dnes e-shopy získávají provozní financování“. Díky prvkům umělé inteligence a datové analýze dokáže Lemonero poskytnout půjčku už do 10 minut. 

Pomáháme růst

1 000+
financovaných eshopů
500 mil. Kč
investováno do e-shopů
+30 %
zvýšení obratu našich klientů
Nezávazně vyzkoušet

Schvalujeme až 82 % žádostí

Ocenění

Napsali o nás

Informace na míru

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".