Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Množstevní sleva u dodavatele

Nenechte si utéct příležitost na množstevní slevu při nákupu zboží od vašeho dodavatele.

Nakupte více zásob za lepší cenu a udržte nižší ceny než konkurence.

Jak na to?

Nabízí váš dodavatel množstevní slevy? Abyste dosáhli maximálně výhodné ceny, investice může vyšplhat vysoko – s námi ji však můžete bez problému pokrýt. Protože s chytrým financováním Lemonero přes platební bránu GoPay a Comgate nebo e-shop platformu Shoptet, Eshop-rychle či Upgates se již na vlastní kapitál omezovat nemusíte! 

Jak to může vypadat v praxi?

Bez chytrého financování Lemonero

Řekněme, že udržujete zásoby na 3 měsíce a pravidelně od dodavatele nakupujete za 200 000 Kč. Protože každý váš nákup fakturuje samostatně, nedostanete se v jeho systému množstevních slev na vyšší úroveň. Proto se vyplatí na jednu fakturu nakoupit větší objem zboží za více peněz, které však nemůžete uvolnit.

S chytrým financováním Lemonero

Při dvojnásobné objednávce může být cena za jednotku o 20 % nižší. Pokud tedy objednáte za 400 000 Kč, můžete ušetřit 80 000 Kč. Zvýšený finanční objem můžete financovat úvěrem 200 000 Kč na tři měsíce, přičemž při úroku 0,8 % přeplatíte pouze 4 800 Kč.

Celkově tedy uspoříte 75 200 Kč. A to se počítá. Navíc nižší nákupní cenu můžete promítnout do prodejních cen na e-shopu či v obchodě a získat tím konkurenční výhodu bez nutnosti si snižovat marže a výdělek.

Nechte se inspirovat

Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Od zadání požadavku uběhlo pár hodin a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!
David Sázel, majitel e-shopu
zdravoslav.cz

Nenechte si utéct množstevní slevu u vašeho dodavatele

Využijte externí financování

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.