Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Půjčka přes
e-shop řešení

Až 1 000 000 Kč do 10 minut a na pár kliknutí

Díky unikátnímu AI scoringu umíme určit výkonnost vašeho e-shopu a nabídneme vám vhodné financování ve výši, kterou si na základě výkonu a dat vašeho e-shopu můžete bezpečně dovolit. Narozdíl od půjčky přes platební bránu splácíte manuálně každý měsíc.

Nejlepší alternativa
bankovních úvěrů a fundraisingu pro majitelé e-shopů

AI = umělá inteligence

Umělá inteligence je skvělé řešení pro vyhodnocení žadatele o úvěr. Využívá data získaná z provozovaného e-shopu, aby žadatele posoudila zcela individuálně. Tento přístup umožňuje poskytovat úvěr e-shopům, které na běžné bankovní produkty nedosáhnou nebo nedostaly úvěr v dostatečné výši.

Jak vám může úvěr pomoci?

Příležitostí pro růst je více než dost, ale málokdy vám vystačí vlastní kapitál. Obecně platí, že při správně využitých externích financích váš e-shop vyroste o 30 % a více.

Až 1 000 000 Kč do 10 minut

Celý proces nezabere více než 10 minut

Úvěr až do výše 1 000 000 Kč s úrokem jen 1,2 % měsíčně*

Splátky si můžete rozdělit do 3, 6 nebo 12 měsíců

Předčasné splacení s odpuštěním úroků zdarma

Peníze odesíláme obratem a využít je můžete na cokoliv

Ničím neručíte*

Jak na to?

1

Aktivujte si v e-shopu doplněk Lemonero

2

Do pár minut získáte nabídku financování

3

Rozhodněte se jakou výši úvěru využijete a nahrajte běžně dostupné dokumenty

4

Teď už jen online podpis smlouvy a peníze máte obratem na účtu

Časté dotazy

Co je to Lemonero?

Lemonero je unikátní česká služba, která umožňuje financování e-shopům. Celý proces funguje online, a tak jsme vám schopni poskytnout potřebný kapitál na rozvoj e-shopu podstatně rychleji než bankovní instituce. Díky tomu, že pracujeme s daty z různých zdrojů v reálném čase, dokážeme přesně predikovat trendy budoucího vývoje a s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás připravíme online nabídku na míru. Celá služba je naprosto transparentní a bez skrytých poplatků.

Jak mohu Lemonero kontaktovat?

Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 732 560 130, prostřednictvím online chatu nebo nám napište na email info@lemonero.cz.

Jak probíhá uzavření smlouvy?

Uzavření smlouvy probíhá od začátku do konce online. Potvrdíte nám potřebné údaje, nahrajete scan občanského průkazu, výpisy z účtu a vložíte číslo účtu, na který budete chtít zaslat peníze. Po odeslání provedeme kontrolu a pokud bude vše v pořádku, tak připravíme smlouvu, kterou vám zašleme k podpisu pomocí služby DigiSign. Poté připojíme svůj podpis a nahrajeme ji do našeho systému. Tím bude smlouva uzavřena.

Kdy dojde k uzavření smlouvy?

K uzavření dojde v momentě, kdy bude smlouva podepsaná oběma stranami nahrána přimo do aplikace Lemonero.

Jaká data pro schválení půjčky budete procházet?

Lemonero pracuje s daty z různých zdrojů v reálném čase, díky čemuž jsme schopni přesně predikovat trendy budoucího vývoje a s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás připravíme online nabídku na míru.

Proč váš e-shop neprošel hodnocením?

Důvodů, proč váš e-shop prozatím neprošel tzv. scoringem, může být několik. Nejčastěji se jedná o krátkou historii nebo nedostatečný obrat.

Doplněk si ale určitě nechte nainstalovaný. Ze zkušenosti víme, že se tato situace může velmi rychle změnit. Jakmile zjistíme, že na možné financování dosáhnete, budeme vás kontaktovat.

Jaké dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat?

K vyřízení úvěru vám bude stačit doklad totožnosti, druhý doklad potvrzující identitu (řidičský průkaz, cestovní pas či průkaz zdravotní pojišťovny) a kopie výpisu z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.

V jakém formátu mohu doklady nahrávat?

Dokumenty můžete nahrát ve formátu .pdf, anebo jakýkoliv formát obrázku (.jpg, .png, .img).

Musím něčím ručit?

Ne, půjčka je bez ručení.*

* Většina námi poskytnutých financování je opravdu bez ručení. V některých případech může být ručení vyžadováno, a to zejména s ohledem na právní formu podnikání.

Kolik si mohu půjčit a na jak dlouho?

V tuto chvíli umožňujeme půjčky v rozpětí 50 000 - 1 000 000 Kč. Pokud byste si chtěli půjčit více, je zapotřebí, abyste nás kontaktovali a my si vyžádáme extra dokumenty. Doba splácení je na vás a můžete vybírat z nabídky 3, 6 nebo 12 měsíců.

Jak se počítají úroky?

Poplatek za poskytnutí úvěru činí 1,2 % měsíčně z půjčené částky.

Při opakovaných půjčkách můžete za splnění podmínek dosáhnout na poplatek 0,99 % měsíčně z půjčené částky. A to v případě, kdy jste u posledních půjček splatili bez prodlení alespoň 6 předepsaných splátek (neplatí pro předčasná splacení).

Má Lemonero nějaké skryté poplatky?

Ne, kromě výše zmíněného poplatku z půjčené částky už žádný jiný poplatek neúčtujeme.

Jaké je RPSN?

RPSN neuvádíme, protože nám přijde daleko přehlednější, když rovnou vidíte částku, kterou přeplatíte, což je 1,2 % měsíčně z částky úvěru. Při opakovaných úvěrech s možností přeplatku 0,99 % měsíčně při splnění podmínek definovaných v dotazu Jak se počítají úroky.

Mohu poslat splátku vyšší, než mám sjednanou ve smlouvě?

Ano, ale jedná se o nestandardní krok, který je pro nás administrativně náročný. Proto v případě, že budete mít zájem zaslat vyšší částku, než je částka sjednaná ve smlouvě, je nutné nás předem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Je možné odložit splátku?

Ne, splátku není možné odložit.

Co se stane, když nebudu moci splácet?

Pokud víte, že jste se dostali do situace, kdy může dojít k ohrožení splácení vašeho úvěru, prosím kontaktujte nás a společně se domluvíme na vhodném řešení.

Mohu předčasně splatit?

Ano, předčasné splacení je možné kdykoliv, ale nejdříve je zapotřebí, abyste nás kontaktovali prostřednictvím chatu nebo e-mailu a odeslali žádost o předčasné splacení. Poté vám zašleme bližší informace ohledně předčasné splátky.

Kdy budu mít peníze na účtu?

Proces žádosti a podpisu smlouvy obvykle nezabere více než 10 minut, peníze na účet odesíláme obratem a ve většině případů je máte k dispozici neprodleně.

Nejpozději však do 3 pracovních dnů od uzavření smlouvy/provedení kontroly s ohledem na pracovní dny a délku zpracování bankovní transakce.

Od koho si půjčuji peníze?

Peníze vám půjčuje přímo společnost Lemonero s.r.o.

Budu moci spravovat svoji půjčku on-line?

Ano, svůj úvěr budete moci spravovat online pomocí tlačítka přímo v doplňku Lemonero.

Je možné si k Lemonero převést půjčku/úvěr/kontokorent odjinud?

Ne. Na rozdíl od bank se nesoustředíme na obchodování s převody půjček, úvěrů a kontokorentů. Naší hlavní vizí a prioritou je poskytování potřebného růstového kapitálu e-shopařům, aby se mohli rychleji a lépe rozvíjet.

Kde začít?

Nainstalujte si a aktivujte doplněk na své e-shop platformě.