Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Marketingové kampaně

Nenechte si utéct příležitost investice do marketingových a reklamních kampaní.

Využijte maximum prostředků na podporu prodeje na vašem e-shopu.

Jak na to?

Rádi byste investovali do marketingové podpory prodeje vašeho e-shopu či obchodu, ale bojíte se, že to negativně ovlivní vaše další investiční příležitosti? S chytrým financováním Lemonero přes platební bránu GoPay a Comgate nebo e-shop platformu Shoptet, Eshop-rychle či Upgates se již na vlastní kapitál omezovat nemusíte! 

Jak to může vypadat v praxi?

Bez chytrého financování Lemonero

Nakoupíte zboží v hodnotě 500 000 Kč, které běžně prodáte za 800 000 Kč v rámci 3 měsíců. Zisk na prodeji tak bude 300 000 Kč za 3 měsíce.

S chytrým financováním Lemonero

Představte si, že si vezmete úvěr a kapitál navíc efektivně využijete na podporu prodeje. Ať už formou PPC reklam, inzerce na zbožových srovnávačích nebo reklamy na sociálních sítích. S úvěrem 150 000 Kč na 3 měsíce ale můžete prodej podpořit natolik, že zboží v hodnotě 500 000 Kč zvládnete během 3 měsíců otočit 2krát.

Váš čistý zisk za 3 měsíce tak bude po odečtení nákladů 150 000 Kč na investici do reklamy a poplatku za financování 3 600 Kč činit 446 400 Kč. Vyděláte tak o téměř 150 000 Kč navíc oproti situaci bez využití externího kapitálu pro podporu prodeje.

Nechte se inspirovat

Investiční kapitál od Lemonero nám pomohl zaplatit marketingové kampaně, které vedly ke zvýšení obratu o 101,5 %. Za tyto ušetřené finance jsme mohli investovat do dalších produktů a jejich surovin. V budoucnu budeme Lemonero určitě i nadále využívat.
Pavel Rakovec, majitel e-shopu
sladkapohotovost.cz

Investujte do marketingu a reklamy e-shopu

Využijte externí financování

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.