Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Neplánovaná investice

Neplánované investice vás už nemusí zastihnout nepřipravené. S externím financováním je můžete pokrýt bez narušení cash-flow.

Naskytla se nečekaná příležitost k růstu vaší firmy? Nenechte si ji utéct!

Jak na to?

Rozbil se vám v práci počítač? Nebo snad potřebujete nové vybavení do skladu? Pokud jste se setkali s nečekaným nákladem, je potřeba ho co nejdříve pokrýt – a kvůli tomu možná nemůžete nakoupit tolik zboží, kolik byste chtěli. Chytré financování Lemonero přes platební bránu GoPay a Comgate nebo e-shop platformu Shoptet, Eshop-rychle či Upgates vám vytrhne trn z paty.

Jak to může vypadat v praxi?

Nutně se musíte vypořádat s neočekávanou investicí, zároveň ale potřebujete nakoupit zboží za 100 000 Kč, které následně prodáte za 150 000 Kč a dosáhnete zisku 50 000 Kč.

Potřebných 100 000 Kč na neočekávanou investici si můžete vypůjčit od nás, celkový poplatek za úvěr vás při sjednání na rok vyjde na 8 000 Kč. Díky využití externího financování budete moci za vlastní kapitál běžně nakoupit zboží a neohrozíte tak svůj zisk 50 000 Kč na jeho prodeji. Pouze jej snížíte o 8 000 Kč, což bude činit roční poplatek financování využitého na neočekávanou investici. Pustit se ale můžete také do plánované investice do vybavení. Nové vybavení vám přitom pomůže vaši práci odvádět lépe, takže návratnost investice může být z dlouhodobého hlediska i několikanásobná.

Nechte se inspirovat

V Lemoneru nám vyšli maximálně vstříc. Vše vyřešeno velmi rychle. Věřím, že jsme služeb nevyužili naposledy. Je fajn vědět, že máte zadní vrátka k dispozici, když je nutné řešit nahodilou situaci.
Lenka Bláhová, majitelka e-shopu
liopotraviny.cz

Nenechte se zaskočit nečekanou investicí

Využijte externí financování

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.