Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Půjčka přes platební bránu

Až 2 000 000 Kč do 10 minut a na pár kliknutí

Díky unikátnímu AI scoringu umíme určit výkonnost vaší firmy a nabídneme vám vhodné financování ve výši, kterou si na základě výkonu a dat z platební brány můžete bezpečně dovolit. Navíc s nejmodernějšími automatickými a bezstarostnými splátkami přímo z tržeb na bráně.

Nejlepší alternativa
bankovních úvěrů a fundraisingu pro obchodníky

Pohodlné a automatické splácení přímo z tržeb na platební bráně

Náš inovativní model vám umožňuje mít při splácení GoPay Financing a Comgate Podnikatelského úvěru naprostý komfort. V praxi splátky úvěru probíhají přímo z transakcí na platební bráně. Nezatěžují tak váš provozní kapitál a cashflow a navíc je nemusíte řešit, jelikož vše probíhá automaticky.

Jak vám může úvěr pomoci?

Příležitostí pro růst je více než dost, ale málokdy vám vystačí vlastní kapitál. Obecně platí, že při správně využitých externích financích vaše firma vyroste o 30 % a více.

Až 2 000 000 Kč do 10 minut

Celý proces nezabere více než 10 minut

Automatické splácení z transakcí na platební bráně

Splátky s úrokem od 0,8 % měsíčně

Výběrem procentuální míry splátek si zvolíte délku splácení

Předčasné splacení zdarma

Peníze odesíláme obratem a využít je můžete na cokoliv

Jak na to?

1

Aktivujte si GoPay Financing nebo Comgate Podnikatelský úvěr

2

Do pár minut získáte nabídku financování

3

Rozhodněte se jakou výši úvěru využijete a nahrajte běžně dostupné dokumenty

4

Teď už jen online podpis smlouvy a peníze máte obratem na účtu

Časté dotazy

Jak funguje půjčka přes platebí bránu?

Poskytovatelem půjčky přes platební bránu GoPay a Comgate je společnost Lemonero. Aktivovat službu můžete nezávazně a zdarma v administraci vaší platební brány, kde také dostanete během pár minut nabídku financování. A to na základě vyhodnocení transakčních dat. Po výběru parametrů úvěru a online podpisu je úvěr splácen automaticky a komfortně přímo z tržeb na platební bráně.  

Jak probíhá uzavření smlouvy?

Uzavření smlouvy probíhá od začátku do konce online a přímo v administračním rozhraní platební brány GoPay či Comgate. Potvrdíte nám potřebné údaje, nahrajete scan občanského průkazu, výpisy z účtu a vložíte číslo účtu, na který budete chtít zaslat peníze. Po odeslání provedeme kontrolu a pokud bude vše v pořádku, tak připravíme smlouvu, kterou vám zašleme k podpisu pomocí služby DigiSign. Poté připojíme svůj podpis a nahrajeme ji do našeho systému. Tím bude smlouva uzavřena.

Kolik si mohu půjčit, na jak dlouho a jak se počítají úroky?

V tuto chvíli umožňujeme půjčky přes platební bránu GoPay a Comgate v rozmezí 50 000 - 2 000 000 Kč. Doba splácení úvěru se odvíjí dle vybrané míry splácení z transakcí přes platební bránu nebo terminál a může být 3, 6 nebo 12 měsíců.

Úrok za poskytnutí úvěru je v rozmezí 0,8 % až 1,3 % měsíčně z půjčené částky. Výše měsíčního úroku je určena dle vyhodnocení individuálního rizikového profilu obchodníka. Celkový přeplatek pak vychází dle vybrané míry a doby splácení.

Jaká data pro schválení půjčky budete procházet?

Lemonero pracuje s daty z různých zdrojů v reálném čase, díky čemuž jsme schopni přesně predikovat trendy budoucího vývoje a s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence pro vás připravíme online nabídku na míru.

Proč váš e-shop neprošel hodnocením?

Důvodů, proč váš obchod prozatím neprošel tzv. scoringem, může být několik. Nejčastěji se jedná o krátkou historii nebo nedostatečný obrat.

Službu GoPay Financing nebo Comgate Podnikatelský úvěr však určitě nechte aktivní. Ze zkušenosti víme, že se tato situace může velmi rychle změnit. Jakmile zjistíme, že na možné financování dosáhnete, budeme vás kontaktovat.

Jaké dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat?

K vyřízení úvěru vám bude stačit doklad totožnosti, druhý doklad potvrzující identitu (řidičský průkaz, cestovní pas či průkaz zdravotní pojišťovny) a kopie výpisu z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Při připojení vašeho firemního bankovního účtu za pomoci PSD2 nebudete nuceni dokládat výpisy z bankovního účtu.  

V jakém formátu mohu doklady nahrávat?

Dokumenty můžete nahrát ve formátu .pdf, anebo jakýkoliv formát obrázku (.jpg, .png, .img).

Musím něčím ručit?

Většina námi poskytnutých financování je opravdu bez ručení. V některých případech může být ručení vyžadováno, a to zejména s ohledem na právní formu podnikání.

V případech, kdy výsledkem posouzení je nutnost ručení, požadujeme pouze osobní ručení jednoduchým prohlášením. Nepotřebujeme žádné zástavy nemovitostí, žádné další ručitele, notářské zápisy ani jiné složitosti. Věříme tomu, že to s podnikáním, úvěrem i splácením myslíte vážně.

Má Lemonero nějaké skryté poplatky?

Ne, kromě výše zmíněného poplatku z půjčené částky už žádný jiný poplatek neúčtujeme.

Co se stane, když z transakcí na platební bráně nezvládnu dostatečně splácet?

K této situace může ve výjimečných situacích nastat a to v případě, že po 15 dnech měsíčního cyklu zjistíme, že smluvní výše strhávání z vašich transakcí nepokryje alespoň minimální výši splátky pro měsíční cyklus.

Abyste nebyli na konci měsíčního cyklu nuceni doplatek řešit ručně, dynamicky zvýšíme procentuální částku strhávání z tržeb tak, aby nejpozději 3 dny před koncem měsíčního cyklu byla naplněna minimální potřebná splátka.

Mohu předčasně splatit?

Ano. Půjčku můžete zdarma kdykoliv předčasně splatit prostřednictvím tlačítka Předčasně splatit v administraci platební brány GoPay a Comgate.

Kdy budu mít peníze na účtu?

Proces žádosti a podpisu smlouvy obvykle nezabere více než 10 minut, peníze na účet odesíláme obratem a ve většině případů je máte k dispozici neprodleně.

Nejpozději však do 3 pracovních dnů od uzavření smlouvy/provedení kontroly s ohledem na pracovní dny a délku zpracování bankovní transakce.

Od koho si půjčuji peníze?

Peníze vám půjčuje přímo společnost Lemonero s.r.o.

Budu moci spravovat svoji půjčku on-line?

Ano, svůj úvěr budete moci spravovat online přímo v administraci GoPay či Comgate.

Kde začít?

Nezávazně a zdarma si aktivujte GoPay Financování a Comgate podnikatelský úvěr v administraci vaší platební brány.