Pomáháme e-shopům
zvýšit jejich zisky díky umělé inteligence ve financování.

Co o nás říkají

V době největší covidové krize jsme nutně potřebovali peníze na provoz. Oslovili jsme několik bank, všechny si vyžádaly stohy podkladů a pak nás jedna po druhé odmítly. Lemonero nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne. Náš slavný bankovní sektor s tisíci úředníčky se může učit efektivitě a klientskému servisu.

Štefan Baláž, majitel e-shopu - kufrland.cz

S radostí doporučuji! Zkusili jsme hned, jak se zde doplněk objevil a to spíš ze zvědavosti. Nakonec se nám díky Lemoneru podařilo napumpovat více zboží do skladu před prvním lockdownem a i díky tomu jsme nečekané navýšení online objednávek mohli pohodlně a rychle odbavovat. Pozitivně hodnotím především rychlost a jednoduchost celého procesu, transparentnost podmínek a individuální přístup společnosti.

Ondřej Doležal, majitel e-shopu - skritekvitek.cz

Služba, která přesně chybí na trhu, na základě dat z provozu. Žádné komplikované dokládání dat bance. Neskutečná rychlost a servis. Přehledně vidíte kolik zaplatíte navíc. Všem doporučuji, opravdu tato služba pomáhá k rozvoji.

Velká spokojenost s rychlostí a jednoduchostí vyřízení, akceptovatelný úrok, vstřícná komunikace.

Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby, pak Lemonero je bezkonkureční.Od zadání požadavku uběhlo pár hodin a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Děkujeme.

Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Využili jsme finance na rozšíření nabídky a již nyní je znát že jsme udělali dobře. Od zadání požadavku uběhly sotva dvě hodiny a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!

Petr Petřík, majitel e-shopu - rescue-store.cz

Spolupráce s Lemonero byla naprosto v pořádku. Rychlá nabídka, zpracování a schválení provozních financí. Jediné malé mínus je, že byli lehce neodbytní, když jsem říkala, že se ozvu až to bude potřeba. Ale zase když finance byly zapotřebí obratem se vše vyřídilo. Nejspíš jsem jejich služeb nevyužila naposled.

Barbora Levíčková,majitelka e-shopu - eshop.mushgo.cz

Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Od zadání požadavku uběhlo pár hodin a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!

Davide Sázel,
majitel e-shopu - zdravoslav.cz

Lemonero je přesně takové, jak o sobě píší. Automaticky vyhodnotí, na kolik si může Vaše firma sáhnout a vyřízení je až neuvěřitelně rychlé. Vše probíhá online a nemusíte dokládat desítky dokumentů, u nás si vystačili s několika bankovními výpisy v PDF. Lemonero jsme se rozhodli využívat k provoznímu financování, abychom si neblokovali náš kapitál, který můžeme využívat na investice. Úroková sazba je fér, když to srovnáte například s firemními kontokorenty. Mohu jen doporučit! Věřím, že jsme s Lemonerem zahájili novou éru našeho podnikání.

Vojtěch Pukanecz,
majitel e-shopu - hemps.cz

Díky službě jako je Lemonero víme, že se nemusíme ničeho obávat a dokážeme naše další cíle v pořádku splnit. Nemusíme sahat na naše cash-flow a tím ubírat finance pro rozvoj v dalších oblastech.

Pavel Rakovec, CEO - sladkapohotovost.cz
Přečíst příběh

Jednoduše, rychle, efektivně - tak funguje Lemonero. Potřebovali jsme už opakovaně profinancovat zásoby krátkodobým úvěrem a s Lemonerem nebylo co řešit , do 24 hod jsme měli peníze na účtu. Doporučujeme.

Libor Procházka, majitel e-shopu - bajkavarna.cz

Aplikace je přehledná a proces financování jednoduchý a transparentní. Využili jsme už 2x pro předzásobení zbožím na vánoční sezóny 2019 a 2020 a 1x pro rozvoj - a rozhodně se nám to vyplatilo. Cenu služby si musí každý vyhodnotit sám, zda má pro něj smysl. Celkově mohu doporučit, je zde vidět jiný (přívětivější) přístup než v bance

Martin Kýjonka, majitel eshopu - capi-cap.cz

Super služba například když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu.

Vít Zelenka, majitel e-shopu - asiafood.cz

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 70 000 Kč nám pomohl před sezónou 2021 naskladnit potřebné zboží od nových značek, které jsme chtěli zařadit do sortimentu.

Aleš Švehla,majitel e-shopu - westarmy.cz
Přečíst příběh

Vstřícná komunikace, velmi rychlé schválení půjčky a připsání prostředků na účet.

Lukáš Tejral,
majitel e-shopu - megacomics.cz

Vše v naprostém pořádku, rychlé vyřízení a schválení. Peníze na účtu do pěti minut!

Výborný doplněk pro "okurkovou" sezónu i pro malé e-shopy. Jednoduchá služba, výborná a příjemná komunikace, o rychlosti vyřízení služby ani nemluvě. Můžeme jen a jen doporučit nejen menším e-shopům. Děkujeme :)

Kamila Štefková, majitelka e-shopu - cronies.cz

V dnešní době nevídaná rychlost a jednoduchost služby. Peníze na účtě do 5min.

Ondřej Suchý, majitel e-shopu - mi-band.cz

Skvělé, můžeme jedině doporučit. Vše bylo rychlé, schváleno v den žádosti a peníze jsme měli v den "online" podpisu na účtu.

Karel Tesařík,
majitel e-shopu - softfair.cz

V Lemoneru nám vyšli maximálně vstříc. Vše vyřešeno velmi rychle. Věřím, že jsme služeb nevyužili naposledy. Je fajn vědět, že máte zadní vrátka k dispozici, když je nutné řešit nahodilou situaci.

Lenka Bláhová,
majitelka e-shopu - liopotraviny.cz

Velmi jednoduchý způsob financování. Děkujeme, že takové služby existují.

Marek Rýdl,
majitel e-shopu - ccbstores.cz

Díky financování Lemonero nemusel e-shop Piercing.cz při expanzi na zahraniční trh použít tak velkou část vlastního cash flow.

Klára Konečná, majitelka e-shopu - piercing.cz

Úžasný a velmi milý přístup. Půjčka vyřízena během několika minut, peníze okamžitě. Skvělé a dávám 5 hvězdiček. Ráda Vás opět využiji.

Vše se bleskově vyřídilo z pohodlí domova, systém vyplnění potřebných dokladů je velmi jednoduchý. Skvělá komunikace. Naprostá spokojenost.

Jirka Berková, majitelnka e-shopu - vycentrujse.cz

Naprostá spokojenost, příjemná komunikace, jednoduché a intuitivní vyplnění požadovaných informací, dokladů. Doporučuji.

Ing. Vladimír Plátek, majitel e-shopu - zelenazebra.cz

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2020 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích

Ornella Koktová,
majitelka e-shopu - pinkhorse.cz

Mohu doporučit, rychlost vyřízení byla až neuvěřitelná. Takto si představuji moderní financování.

S Lemonerem jsem spokojený. Když jsme to potřebovali, měli jsme peníze prakticky druhý den. Komunikace příjemná, bezproblémová, vyřízení extrémně hladké.

Václav Kazda,
majitel e-shopu - knihykazda.cz

Díky financování od Lemonera ve výši 300.000 Kč jsme si mohli v klidu dovolit zvýšit skladové zásoby a také díky tomu se nám zvýšil meziroční obrat o 50%.

Michal Klement, majitel e-shopu - oknodily.cz

Můžu jen doporučit, svižné a fér jednání.

Karel Kratochvíl,
majitel e-shopu - e-potisk.cz

Naprostá spokojenost. Rychlá, vstřícná komunikace. Vše probíhá rychle a snadno. Určitě doporučuji.

Naděžda Rydlová,
majitelka e-shopu - prirodaleci.cz

Můžu doporučit . Velmi příjemné a vstřícné jednání. Velmi, ale opravdu velmi jednoduchý proces vyřízení. Doslova na pár minut. A peníze na účtu stejně rychle. Věřím, že budeme službu využívat pravidelně . Přeji hodně úspěchů

Robert Kařízek,
majitel e-shopu - kimgroup.cz

Rozdělím si odpověď na dvě části: 1. technická stránka - až neuvěřitelně jednoduchá. Přihlášení a žádost zabrala max. dvě minuty i s přemýšlením, jestli požádat nebo ano (to není překlep, jak tu i jiní píší, volné finance na rozšíření nabídky nebo využití akčních slev u dodavatelů se hodí vždycky, staré známé pravidlo že peníze dělají peníze bude platit vždy). To co se mi líbilo ještě víc, bylo nejprve zamítnutí žádosti, následně sledování našeho e-shopu (resp. obratu) a za cca měsíc NABÍDNUTÍ úvěrového rámce. A čerpání? To bylo ještě víc neuvěřitelně rychlé: opravdu obratem po zaslání (minima) potřebných dokladů. Tak. A jdeme na bod č. 2: přístup obchodníka, který nás dostal na starost, pana Petra O. Nebudu říkat, kolik (desítek) let už se pohybuji v obchodním světě. Nebo jo: hned od r. 1989, a předtím to bylo zásobování a inspektorka v potravinách. Takže za tu dobu jsem si dostatečně vycvičila ouško na "profesionální" a "lidský" přívětivý přístup. U pana Petra to bylo pohlazení po dušičce všemi možnými směry - škoda, že mu nemůžu dát dýško :-) Měl božskou trpělivost nejen s mými všetečnými i důležitými otázkami, ale i s mou upovídaností. Kdyby to bylo ve škole, dostal by ode mne jedničku s hvězdičkou třikrát podtrženou. Takhle můžu jen napsat DĚKUJU a popřát, aby mu ten úsměv v hlase vydržel prostě napořád.

Jana Klasová,
majitelka e-shopu - amalteia.cz

Vše proběhlo velmi rychle, vyřízeno do několika minut. Velmi vřelý přístup. Mohu rozhodně doporučit a určitě v budoucnu znovu využiji!

Lenka Pallová, DiS.,majitelka e-shopu - buddhanaramek.cz

Již jsme čerpali 2x a služba naprosto perfektní, hned víte kolik Vám dají, co to bude stát, vyřízení trvá několik minut, peníze na účtu obratem. Služba nám velice pomohla při zdražování doprav, že můžeme udělat velkou objednávku najednou za jednu cenu dopravy a v konečném důsledku nemusíme zdražovat!

Jednoduchost a rychlost. Peníze jsem měl v den žádosti na účtě.  Mohu doporučit :)

Ondřej Richter, majitel e-shopu - pejskonozky.cz

Kapitál od Lemonero ve výši 200.000 Kč nám pomohl dokončit nastavení informačních systémů, jejich propojení s e-shopem a napojení systémů partnerů.

Petr Nádvorník, majitel e-shopu - nanoagent.cz

Rozhodli jsme se investovat do vylepšení systému e-shopu a spustit další eshop, aniž bychom museli využívat náš provozní kapitál.

Patrik Schmidt,majitel e-shopu - svacazkola.cz

Vstřícná komunikace, velmi rychlé schválení půjčky a připsání prostředků na účet.

Michal Dvořák,majitel e-shopu - pavinshop.cz

Výborná spolupráce.
Rychlé uvolnění peněz.

Jan Janega,
majitel e-shopu - vojenskemodely.cz

Vše v pořádku, rychle vyřízeno. Můžu jen doporučit.

Radek Malý,
majitel e-shopu - barlinek.cz

Takhle si predstavuji moderni firmu pro zprostredkovani firemnich uveru. Transparentni sluzba. Ferove podminky. Realna mozna castka k cerpani viditelna ihned v doplnku a ne az v poslednim kroku po overeni s naslednym snizenim castky na zlomek puvodni, jako tomu casto byva u bank. Penize ihned na uctu a vyrizeni cele zadosti behem par hodin. Takova sluzba muze pomoct hodne zasadne nekterym podnikatelum napr. ve vanocnim obdobi, ale je samozrejme k ni pristupovat i s rozvahou. Vyborne jednani a prace s klientem. Jednoduse a dobre resena "kalkulacka" s jasnou vysi uroku. Doporucuji jako ostatni.

Michael Baláž,
majitel e-shopu - kryteo.cz

Za nás super, během 20 minut hotovo
od A do Z.

Marek Tůma,
majitel e-shopu - vypracovat.cz

Vše na jedničku, vřele doporučujeme.

Bohumil Hájek,majitel e-shopu - sneakergallery.cz

Již jsme pomohli 500+ e-shopům a profinancovali 150 mil. Kč

Více než 2x v roce

Financování Lemonero, je využívano našími klienty více než 2x v roce.

+30 % zvýšení obratu

Prokazatelně jsme schopní zvýšit vaši investici o 20 % během měsíce.

Okamžitá návratnost

Finance dopravíme právě tam, kde jsou nejvíce potřeba.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero

Vaše budoucí financování eshopu, vyhodnocováno prostřednictvím AI analytiky.

© 2022 Lemonero s.r.o.

Informace na míru
Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".