Pomohli jsme e-shopu AsiaFood.cz k meziročnímu růstu obratu o více než 50%

O AsiaFood

Asijské potraviny
www.asiafood.cz

AsiaFood.cz je internetový obchod, u kterého je již po přečtení jeho názvu jasné, na co se specializuje. Kromě asijského nádobí zde ale najedte také tradiční asijské nádobí a pomůcky pro přípravy jídel. A osobně velmi oceňujeme také recepty, které nejen inspirují, ale slouží jako perfektní prodejní prvek, kdy si můžete veškeré potřebné ingredience koupit právě z e-shopu. Majitel Vít Zelenka jej provozuje na platformě Shoptet, díky čemuž mohl využít našeho externího financování a získat potřebný investiční kapitál.

"Super služba například, když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu."

Vít Zelenka, majitel e-shopu - asiafood.cz

Potřeba

Na eshopu nabízíme velké množství produktů, které se primárně zaměřují na asijskou kuchyni. Abychom mohli nabídnout zajímavý a co nejširší sortiment pro zákazníka, investice do skladových zásob představují výraznou část našeho provozního kapitálu.

Díky půjčce od Lemonero jsme schopni vykrýt a dorovnávat sezónní špičky, tak aby zboží bylo vždy co nejvíce dostupné a mohli jsme kvalitně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Dalším faktorem je, že si uvolníme část provozního kapitálu do investic do marketingu, který představuje druhou nejvýraznější část našich investic.

Řešení

Půjčky od Lemonero ve výši 220 000,- nám pomohly před vánoční sezónou 2020 naskladnit potřebné zboží a díky ušetřeným penězům, které bylo možné investovat do marketingových kampaní jsme zvýšili obrat o více jak 50 % za rok 2020, oproti roku 2019.

AsiaFood v číslech:

Obor e-shopu

Gastro

Využití financí

Nákup zboží

Výsledek

Meziroční růst obratu o více než 50%

Výše financování

220 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.