E-shopu Cronies.cz jsme  pomohli
s vlastním tiskem na látky

O Cronies

Prodej dětského oblečení pro děti.
www.cronies.cz

Cronies je malý rodinný podnik, který šije oblečení pro děti. Vše začalo v roce 2015 s narozením syna Olivera, kdy měl muž skvělý nápad, že svoji ženu obdaruje k Vánocům šicím strojem, i když jeho žena nikdy předtím za strojem neseděla. Jakmile usedla, šila každý večer a nabírala další zkušenosti, až došlo na vytvoření eshopu www.cronies.cz a později expanze na SK. A tak žena neváhala a pořídila muži foťák, aby i fotky byly profesionální. A oba si tak plní svůj velký sen, kdy se s nulovými zkušenostmi na začátku dostali na profesionální úroveň, které se drží a neustále vymýšlí nové designy a vychytávky dětského oblečení. E-shop spustili a provozují na systému Shoptet, který umožňuje využít chytré financování a externí kapitál od Lemonero.

“Investiční kapitál od Lemonero ve výši 40.000 Kč nám pomohl před podzimní sezónou 2021 při financování tisku našich vlastních designů na látky.”

Kamila Štefková, majitelka e-shopu - cronies.cz

Potřeba

Letní měsíce (květen-srpen) jsou pro nás volnější, nepřichází takové množství objednávek a je čas na přípravu a šití nových produktů na podzim, který je naopak pro nás opravdu nabitý. Půjčka nám umožní objednat a financovat vlastní tisky - nové designy na látky a podzimní příprava tak bude moci proběhnout v klidu v rámci plonkovějšího letního období.

Řešení

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 40.000 Kč nám pomohl před podzimní sezónou 2021 při financování tisku našich vlastních designů na látky. Letní “okurkovou” sezonu proto můžeme využít na řádnou přípravu podzimních novinek, abychom nebyli ve stresu a zmatku jako každý rok s koncem prázdnin.

Cronies v číslech:

Obor e-shopu

Dětská móda

Využití financí

Příprava nových produktů na podzimní sezónu

Výsledek

Tisk vlastních designů na látky

Výše financování

40 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.