Lemonero pomohlo se záchranou e-shopu s cestovními potřebami kufrland.cz

O Kufrland

E-shop s cestovními potřebami.
www.kufrland.cz

Kufrland.cz je e-shop, který si již dle jeho názvu specializuje na prodej kufrů, batohů, tašek nebo cestovních doplňků. Jeho majitel, Štefan Baláž, na svém online obchodě nabízí alternativu nekvalitních kufrů dovezených z Číny. Ale zároveň také kufrů kvalitních, které jsou bohužel předražené pod záminkou jejich značkovosti. Svým zákazníkům v Kufrlandu naslouchají, rozumí jejich potřebám. Ale hlavně rozumí sortimentu, který prodávají. A zběhlí jsou také ve výběru e-shop řešení, protože jejich e-shop provozují na platformě Shoptet, což jim umožňilo využít chytré financování od Lemonero.

“V době největší covidové krize jsme nutně potřebovali peníze na provoz. Oslovili jsme několik bank, všechny si vyžádaly stohy podkladů a pak nás jedna po druhé odmítly. Lemonero nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne. Náš slavný bankovní sektor s tisíci úředníčky se může učit efektivitě a klientskému servisu.”

Štefan Baláž, majitel e-shopu - kufrland.cz

Potřeba

Sortiment, který prodáváme, tedy cestovní potřeby, byl době lockdownu zapovězený a nechtěný. Abychom přežili, potřebovali jsme rozšířit sortiment o jiné položky a k tomu potřebné finance.

Obešli jsme proto banky, které si vyžádaly hromady účetních dokumentů a poté nás jedna po druhé odmítly. Byli jsme pro ně příliš rizikoví. Naše konzervativní banky totiž neriskují a jsou ochotny půjčit pouze tomu, kdo úvěr v zásadě nepotřebuje. O e-commerce mají pouze mlhavé informace.

Řešení

Lemonero má progresivnější přístup i procesy než banky. Vyřízení úvěru trvalo jeden den a na rozdíl od bank po nás nechtěli kompletní účetnictví za poslední roky.

Jejich služby jsme využili v předvánočním období 2020. Za úvěr jsme nakoupili potřebné zboží a v posledním měsíci roku zachránili firmu před nejhorším.

Kufrland v číslech:

Obor e-shopu

Cestovní potřeby

Využití financí

Nákup zboží

Výsledek

Záchrana e-shopu

Výše financování

55 000 Kč

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.