Asiafood

Pomohli jsme e-shopu AsiaFood.cz k meziročnímu růstu obratu o více než 50%

AsiaFood.cz je internetový obchod, u kterého je již po přečtení jeho názvu jasné, na co se specializuje. Kromě asijských jídel zde ale najdete také tradiční asijské nádobí a pomůcky pro přípravy jídel. A osobně velmi oceňujeme také recepty, které nejen inspirují, ale slouží jako perfektní prodejní prvek, kdy si můžete veškeré potřebné ingredience koupit právě z e-shopu. Majitel Vít Zelenka jej provozuje na platformě Shoptet, díky čemuž mohl využít našeho externího financování a získat potřebný investiční kapitál.


Asijská kuchyně je robustní, stejně takové musí být naše zásoby a šíře nabídky

Na eshopu nabízíme velké množství produktů, které se primárně zaměřují na asijskou kuchyni. Abychom mohli nabídnout zajímavý a co nejširší sortiment pro zákazníka, investice do skladových zásob představují výraznou část našeho provozního kapitálu.

Díky půjčce od Lemonero jsme schopni vykrýt a dorovnávat sezónní špičky, tak aby zboží bylo vždy co nejvíce dostupné a mohli jsme kvalitně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Dalším faktorem je, že si uvolníme část provozního kapitálu do investic do marketingu, který představuje druhou nejvýraznější část našich investic.

Díky financování naskladnit a ušetřené vlastní finance vložit do marketingu

Půjčky od Lemonero ve výši 220 000,- nám pomohly před vánoční sezónou 2020 naskladnit potřebné zboží a díky ušetřeným penězům, které bylo možné investovat do marketingových kampaní jsme zvýšili obrat o více jak 50 % za rok 2020, oproti roku 2019.

Lemonero mi pomohlo navýšit prodeje ve vánoční sezóně

Super služba například když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu.
Vít Zelenka, majitel e-shopu
Asiafood

AsiaFood v číslech:

Obor e-shopu

Gastro

Využití financí

Nákup zboží

Výsledek

Meziroční růst obratu o více než 50%

Výše financování

220 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.

Informace na míru

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".