Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Asiafood

Pomohli jsme e-shopu AsiaFood.cz k meziročnímu růstu obratu o více než 50%

AsiaFood.cz je internetový obchod, u kterého je již po přečtení jeho názvu jasné, na co se specializuje. Kromě asijských jídel zde ale najdete také tradiční asijské nádobí a pomůcky pro přípravy jídel. A osobně velmi oceňujeme také recepty, které nejen inspirují, ale slouží jako perfektní prodejní prvek, kdy si můžete veškeré potřebné ingredience koupit právě z e-shopu. Majitel Vít Zelenka jej provozuje na platformě Shoptet, díky čemuž mohl využít našeho externího financování a získat potřebný investiční kapitál.


Asijská kuchyně je robustní, stejně takové musí být naše zásoby a šíře nabídky

Na eshopu nabízíme velké množství produktů, které se primárně zaměřují na asijskou kuchyni. Abychom mohli nabídnout zajímavý a co nejširší sortiment pro zákazníka, investice do skladových zásob představují výraznou část našeho provozního kapitálu.

Díky půjčce od Lemonero jsme schopni vykrýt a dorovnávat sezónní špičky, tak aby zboží bylo vždy co nejvíce dostupné a mohli jsme kvalitně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Dalším faktorem je, že si uvolníme část provozního kapitálu do investic do marketingu, který představuje druhou nejvýraznější část našich investic.

Díky financování naskladnit a ušetřené vlastní finance vložit do marketingu

Půjčky od Lemonero ve výši 220 000,- nám pomohly před vánoční sezónou 2020 naskladnit potřebné zboží a díky ušetřeným penězům, které bylo možné investovat do marketingových kampaní jsme zvýšili obrat o více jak 50 % za rok 2020, oproti roku 2019.

Lemonero mi pomohlo navýšit prodeje ve vánoční sezóně

Super služba například když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu.
Vít Zelenka, majitel e-shopu
Asiafood

AsiaFood v číslech:

Obor e-shopu

Gastro

Využití financí

Nákup zboží

Výsledek

Meziroční růst obratu o více než 50%

Výše financování

220 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.