Buddha Náramek

E-shopu Buddha náramek potřeboval finance k předzásobení se na vánoční sezónu

E-shop Buddha náramek nabízí širokou škálu ručně vyráběných náramků z minerálních kamenů, ale také náušnice, prsteny, náhrdelníky a přívěsky. Provozovatelka e-shopu, Lenka Pallová, dbá na to, aby byl veškerý sortiment neustále skladem a zároveň se jej snaží co nejvíce rozšiřovat a vyhovět tak více a více zákazníkům. Zboží navíc vždy odesílá v dárkovém balení. A navíc dává možnost individuální tvorby náramku na míru. Protože paní Pallová svůj internetový obchod provozuje na systému Shoptet, mohla využít našeho rychlého a jednoduchého financování.

Vánoční sezónu bez zásob nevyužijete naplno

Na eshopu nabízíme primárně šperky a orientální dekorační produkty. Abychom mohli rozšířit stávající nabídku produktů a doplnit skladové zásoby nejprodávanějším sortimentem před sezónou využili jsme financování od Lemonero. Na nabídce od Lemonera se mi líbilo její rychlé vyřízení.

S kapitálem od Lemonero jsem byla na vánoční sezónu připravena

Půjčka od Lemonero ve výši 30 000 Kč nám pomohla před vánoční sezónou 2021 naskladnit potřebné zboží a investovat do marketingových kampaní.

Lemonero mi velmi rychle pomohlo připravit se na vánoční sezónu a zvýšit tak příjmy o 30%

Vše proběhlo velmi rychle, vyřízeno do několika minut. Velmi vřelý přístup. Mohu rozhodně doporučit a určitě v budoucnu znovu využiji!
Lenka Pallová, DiS., majitelka e-shopu
Buddha Náramek

BuddhaNáramek v číslech:

Obor e-shopu

Dárkové zboží

Využití financí

Předzásobení sortimentem

Výsledek

30% růst příjmů

Výše financování

30 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.

Informace na míru

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".