Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Kufrland

Kufrland.cz si za lockdownu potřeboval půjčit 55 000 Kč, aby mohl nakoupit zboží a zachránit byznys

Kufrland.cz je e-shop, který si již dle jeho názvu specializuje na prodej kufrů, batohů, tašek nebo cestovních doplňků. Jeho majitel, Štefan Baláž svým zákazníkům v Kufrlandu naslouchá a rozumí jejich potřebám. Ale hlavně rozumí sortimentu, který na e-shopu prodávají. A zběhlý je také ve výběru e-shop řešení, protože jejich e-shop provozují na platformě Shoptet, což jim umožňilo využít chytré financování od Lemonero.

Bankám připadal Kufrland příliš riskový

Obcházeli proto banky, které si vyžádaly hromady účetních dokumentů a poté je jedna po druhé odmítly. Byli pro ně příliš rizikoví. Naše konzervativní banky totiž neriskují a jsou ochotny půjčit pouze tomu, kdo úvěr v zásadě nepotřebuje. O e-commerce mají pouze mlhavé informace. Štefan potřeboval 55 000 Kč, aby mohl obměnit sortiment a nakoupit drobné zboží.

Lemoneru trvalo vyřízení úvěru jeden den

Sortiment, který prodáváme, tedy cestovní potřeby, byl době lockdownu zapovězený a nechtěný. Abychom přežili, potřebovali jsme rozšířit sortiment o jiné položky, a k tomu potřebné finance, říká majitel Štefan Baláž.

Lemonero má progresivnější přístup i procesy než banky. Vyřízení úvěru trvalo jeden den a na rozdíl od bank po nás nechtěli kompletní účetnictví za poslední roky. Jejich služby jsme využili v předvánočním období 2020. Za úvěr jsme nakoupili potřebné zboží a v posledním měsíci roku zachránili firmu před nejhorším.

Lemonero mi bez nadsázky zachránilo byznys

Když jsme v době největší covidové krize nutně potřebovali peníze na provoz, v Lemoneru nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne.
Štefan Baláž, majitel e-shopu
Kufrland.cz

Kufrland v číslech:

Obor e-shopu

Cestovní potřeby

Využití financí

Nákup zboží

Výsledek

Záchrana e-shopu

Výše financování

55 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.