Kufrland

Kufrland.cz si za lockdownu potřeboval půjčit 55 000 Kč, aby mohl nakoupit zboží a zachránit byznys

Kufrland.cz je e-shop, který si již dle jeho názvu specializuje na prodej kufrů, batohů, tašek nebo cestovních doplňků. Jeho majitel, Štefan Baláž svým zákazníkům v Kufrlandu naslouchá a rozumí jejich potřebám. Ale hlavně rozumí sortimentu, který na e-shopu prodávají. A zběhlý je také ve výběru e-shop řešení, protože jejich e-shop provozují na platformě Shoptet, což jim umožňilo využít chytré financování od Lemonero.

Bankám připadal Kufrland příliš riskový

Obcházeli proto banky, které si vyžádaly hromady účetních dokumentů a poté je jedna po druhé odmítly. Byli pro ně příliš rizikoví. Naše konzervativní banky totiž neriskují a jsou ochotny půjčit pouze tomu, kdo úvěr v zásadě nepotřebuje. O e-commerce mají pouze mlhavé informace. Štefan potřeboval 55 000 Kč, aby mohl obměnit sortiment a nakoupit drobné zboží.

Lemoneru trvalo vyřízení úvěru jeden den

Sortiment, který prodáváme, tedy cestovní potřeby, byl době lockdownu zapovězený a nechtěný. Abychom přežili, potřebovali jsme rozšířit sortiment o jiné položky, a k tomu potřebné finance, říká majitel Štefan Baláž.

Lemonero má progresivnější přístup i procesy než banky. Vyřízení úvěru trvalo jeden den a na rozdíl od bank po nás nechtěli kompletní účetnictví za poslední roky. Jejich služby jsme využili v předvánočním období 2020. Za úvěr jsme nakoupili potřebné zboží a v posledním měsíci roku zachránili firmu před nejhorším.

Lemonero mi bez nadsázky zachránilo byznys

Když jsme v době největší covidové krize nutně potřebovali peníze na provoz, v Lemoneru nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne.
Štefan Baláž, majitel e-shopu
Kufrland.cz

Kufrland v číslech:

Obor e-shopu

Cestovní potřeby

Využití financí

Nákup zboží

Výsledek

Záchrana e-shopu

Výše financování

55 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.

Informace na míru

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".