Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

MámeChuť.cz

Financování e-shopu od Lemonera využívají po dobré zkušenosti pravidelně ke stabilizaci cashflow

Široká nabídka zdravých potravin i mlsání v top kvalitě, zákaznická podpora, konzultace odborníků zdarma a mnoho dalších vychytávek. Navíc vše pro vás chystají s úsměvem a radostí. Jak říká zakladatel Michal Parkanský, cílem MámeChuť, je reálně pomáhat a nabídnout zákazníkovi přístup k něčemu, co není běžným standardem.

Pohled na externí financování

Začali jsme podnikat ke konci roku 2021 a naše víra v náš byznys plán byla veliká.. Pro start a větší stabilitu  podnikání jsme získali investora, jelikož jsme se nechtěli vázat vůči bance. S růstem firmy však přišla potřeba dalšího financování.

O možnosti financování od Lemonera jsme se dozvěděli náhodou na internetu. Bylo pro nás příjemné překvapení, že existuje služba, která nabízí získat financování způsobem, že během 3 minut projdeme celý proces, do 15 minut máme finance na účtu a vše je vyřešeno online a přes telefon.

Využití financování

Službu jsme po první dobré zkušenosti využili opakovaně. Například před Vánoci jsme pomocí Lemonero vyřešili díru v cash flow, kdy jsme potřebovali peníze obratem. Financování u Lemonero bereme vždy v takové výši, o které jsme si jistí, že ji dokážeme s přehledem splácet. Výše úroku mi sice nedává smysl pro dlouhodobé investice, avšak pro krátkodobé investice do půl roku? Bomba.

Plány do budoucna?

Aktuálně pracujeme na rozšíření sortimentu pod vlastním brandem. Což chceme podpořit propracovanou marketingovou strategií a dát zákazníkům zároveň o jednotlivých produktech zajímavé informace. V horizontu 3 až 5 let plánujeme expanzi i na další trhy mimo Česko a Slovensko, kde aktuálně působíme. Financování je pro nás tedy stále aktuální téma.

Službu jsme po první dobré zkušenosti využili opakovaně

Bylo pro nás příjemné překvapení, že existuje služba, která nabízí získat financování způsobem, že během 3 minut projdeme celý proces, do 15 minut máme finance na účtu a vše je vyřešeno online a přes telefon. Například před Vánoci jsme pomocí Lemonero vyřešili díru v cash flow, kdy jsme potřebovali peníze obratem.
Michal Parkanský, zakladatel
MámeChuť.cz

MámeChuť v číslech

Obor e-shopu

Zdravé a bio potraviny

Využití financí

Nákup surovin

Výsledek

Neuveden

Výše financování

100 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.