Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

NanoAgent

E-shopu NanoAgent jsme pomohli rozšířit sortiment na evropský trh

E-shop nanoagent.cz se specializuje na antibakteriální funkční oděvy a prádlo z nejrůznějších nanomateriálů. Obléknout se zde můžete od hlavy až k patě. A to doslova. Kromě sportovních oděvů, spodního prádla a doplňků agtive jsou zde k dostání také nano roušky, jejichž prodejem se nanoagent.cz spolupodílel a nadále se podílí na překonávání aktuální koronavirové krize. Internetový obchod, který je B2B, tedy velkoobchodní, variantou oblíbeného eshopu nanoshop.cz, běží na pronajímaném e-shop systému UPgates, díky čemuž mohl využít naše financování a jednoduše získat investiční kapitál.

Bez rozšiřování sortimentu by to nešlo

Postupně rozšiřujeme sortiment, doplňujeme nové materiály i produkty, oslovujeme nové zahraniční trhy a přidáváme náročné obchodní partnery, například Amazon. Rozšíření našeho záběru vyžaduje investice.

Lemonero nám umožnilo nový sortiment pořádně uvést na evropský trh

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 200.000 Kč nám pomohl dokončit nastavení informačních systémů, jejich propojení s e-shopem a napojení systémů partnerů. Za ušetřené finance bylo možné zaplatit marketingové kampaně, které rozšířený sortiment uvedou na evropský trh.

Lemonero nám pomohlo lépe vstoupit na nové evropské trhy

Kapitál od Lemonero ve výši 200.000 Kč nám umožnil investovat do technikálií na e-shopu. Za ušetřené finance bylo možné zaplatit marketingové kampaně, které rozšířený sortiment uvedou na evropský trh.
Petr Nádvorník, majitel e-shopu
NanoAgent

NanoAgent v číslech:

Obor e-shopu

Móda a nano oděvy

Využití financí

Propojení informačních systémů s e-shopem

Výsledek

Úspora financí na marketingové kampaně

Výše financování

200 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.