Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Pinkhorse

Díky financování Lemonero predikuje Ornella Koktová 30% růst obratu jejího e-shopu ve vánoční sezóně

Pinkhorse.cz je česká značka pro všechny milovníky koní a všeho co se s nimi pojí. Nabízí jezdecké oblečení s originálním potiskem, podsedlové dečky, ručně pletené čabraky, podkovy, batohy a mnoho dalšího. Zajímavá je ale i možnost personalizace vybavení dle vašeho přání. A to jménem jezdce, koně nebo například povzbuzujícími hesly. E-shop vybudovala majitelka Ornella Koktová na platformě Shoptet před 5 lety. A díky tomu jednoduše využívá našeho doplňku pro financování svého online byznysu.


Vánoční sezóna u nás dělá divy a je třeba se na ni připravit

Pro půjčku jsem se rozhodla hlavně z důvodu nutnosti předzásobení se před hlavní sezonou. V listopadu a prosinci děláme skoro 30 procent ročního obratu. A peníze na zásoby jsme neměli.

Díky financování očekávám minimálně 30% růst obratů

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2021 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích.

Počítáme, že v listopadu a prosinci to povede ke zvýšení obratu celé firmy. Počítáme se 30 procenty navýšení. S financováním od firmy Lemonero přes doplněk Shoptet jsme maximálně spokojeni. Podobně jsme financovali zásoby na jaře letošního roku. Věříme, že firma Lemonero nám bude dále pomáhat. Doporučuji to i dalším malým eshopům.

Lemonero mi pomohlo naskladnit e-shop a nakopnout online reklamu

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2020 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích.
Ornella Koktová, majitelka e-shopu
Pinkhorse

Pinkhorse v číslech:

Obor e-shopu

Sportovní vybavení

Využití financí

Naskladnění a marketing

Výsledek

Předpoklad vyššího vytěžení sezóny

Výše financování

80 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.