Pinkhorse

Díky financování Lemonero predikuje Ornella Koktová 30% růst obratu jejího e-shopu ve vánoční sezóně

Pinkhorse.cz je česká značka pro všechny milovníky koní a všeho co se s nimi pojí. Nabízí jezdecké oblečení s originálním potiskem, podsedlové dečky, ručně pletené čabraky, podkovy, batohy a mnoho dalšího. Zajímavá je ale i možnost personalizace vybavení dle vašeho přání. A to jménem jezdce, koně nebo například povzbuzujícími hesly. E-shop vybudovala majitelka Ornella Koktová na platformě Shoptet před 5 lety. A díky tomu jednoduše využívá našeho doplňku pro financování svého online byznysu.


Vánoční sezóna u nás dělá divy a je třeba se na ni připravit

Pro půjčku jsem se rozhodla hlavně z důvodu nutnosti předzásobení se před hlavní sezonou. V listopadu a prosinci děláme skoro 30 procent ročního obratu. A peníze na zásoby jsme neměli.

Díky financování očekávám minimálně 30% růst obratů

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2021 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích.

Počítáme, že v listopadu a prosinci to povede ke zvýšení obratu celé firmy. Počítáme se 30 procenty navýšení. S financováním od firmy Lemonero přes doplněk Shoptet jsme maximálně spokojeni. Podobně jsme financovali zásoby na jaře letošního roku. Věříme, že firma Lemonero nám bude dále pomáhat. Doporučuji to i dalším malým eshopům.

Lemonero mi pomohlo naskladnit e-shop a nakopnout online reklamu

Investiční kapitál od Lemonero ve výši 80 000 Kč nám pomohl před sezónou 2020 naskladnit potřebné zboží a mohli jsme zaplatit marketingové kampaně v Google a na sociálních sítích.
Ornella Koktová, majitelka e-shopu
Pinkhorse

Pinkhorse v číslech:

Obor e-shopu

Sportovní vybavení

Využití financí

Naskladnění a marketing

Výsledek

Předpoklad vyššího vytěžení sezóny

Výše financování

80 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.

Informace na míru

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".