Sváča z kola

Lemonero pomohlo financovat vylepšení e-shopu SVACAZKOLA.cz a spuštění nového obchodu VEZEMTI.TO

E-shop SVACAZKOLA.cz majitele Patrika Schmidta se zaměřuje již dle názvu na rozvoz jídel. A to sice v Českých Budějovicích. Pokud tak máte chuť na jídlo z některé z vašich oblíbených restaurací, ale nestíháte nebo je například kvůli karanténě nemůžete navštívit, pak je tady pro vás SVÁČA Z KOLA. Kurýři k vám jídlo dostanou na elektrických koloběžkách nebo kolech do 30 minut od objednávky. A díky vlastním a plně recyklovatelným obalům zůstane vaše jídlo teplé.

Svůj obchod provozuje pan Schmidt na systému Shoptet, díky čemuž mohl k investici využít doplněk Lemonero pro financování e-shopů. Zároveň je jedním z klientů, kteří u úvěru využili možnosti předčasného splacení!

Nové výzvy

Potřebovali jsme rychle reagovat na nově příchozí společnosti s rozvozem jídel v Českých Budějovicích a zůstat nadále výjimečnými pro naše stávající i nové zákazníky. Rozhodli jsme se investovat do vylepšení systému e-shopu a spustit další e-shop, aniž bychom museli využívat náš provozní kapitál.

Financování nám pomohlo lépe bojovat s konkurencí

Vylepšení našeho e-shopu o kontrolu a validaci rozvozových adres dle polygonů. Spuštění shopu VEZEMTIKVĚTINY.CZ a dovybavení provozovny online květinářství.

Jak nám pomohl externí kapitál

Rozhodli jsme se investovat do vylepšení systému e-shopu a spustit další eshop, aniž bychom museli využívat náš provozní kapitál.
Patrik Schmidt, majitel e-shopu
Sváča z kola

SVÁČAZKOLA v číslech:

Obor e-shopu

Rozvoz jídla

Využití financí

Investice do e-shopu

Výsledek

Vylepšení systému a spuštění nového e-shopu

Výše financování

180 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.

Informace na míru

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".