Víte o chodu svého e-shopu opravdu vše? Máme pro vás test z finančního řízení, který ověří vaše znalosti.
Ověřit své znalosti

Sváča z kola

Lemonero pomohlo financovat vylepšení e-shopu SVACAZKOLA.cz a spuštění nového obchodu VEZEMTI.TO

E-shop SVACAZKOLA.cz majitele Patrika Schmidta se zaměřuje již dle názvu na rozvoz jídel. A to sice v Českých Budějovicích. Pokud tak máte chuť na jídlo z některé z vašich oblíbených restaurací, ale nestíháte nebo je například kvůli karanténě nemůžete navštívit, pak je tady pro vás SVÁČA Z KOLA. Kurýři k vám jídlo dostanou na elektrických koloběžkách nebo kolech do 30 minut od objednávky. A díky vlastním a plně recyklovatelným obalům zůstane vaše jídlo teplé.

Svůj obchod provozuje pan Schmidt na systému Shoptet, díky čemuž mohl k investici využít doplněk Lemonero pro financování e-shopů. Zároveň je jedním z klientů, kteří u úvěru využili možnosti předčasného splacení!

Nové výzvy

Potřebovali jsme rychle reagovat na nově příchozí společnosti s rozvozem jídel v Českých Budějovicích a zůstat nadále výjimečnými pro naše stávající i nové zákazníky. Rozhodli jsme se investovat do vylepšení systému e-shopu a spustit další e-shop, aniž bychom museli využívat náš provozní kapitál.

Financování nám pomohlo lépe bojovat s konkurencí

Vylepšení našeho e-shopu o kontrolu a validaci rozvozových adres dle polygonů. Spuštění shopu VEZEMTIKVĚTINY.CZ a dovybavení provozovny online květinářství.

Jak nám pomohl externí kapitál

Rozhodli jsme se investovat do vylepšení systému e-shopu a spustit další eshop, aniž bychom museli využívat náš provozní kapitál.
Patrik Schmidt, majitel e-shopu
Sváča z kola

SVÁČAZKOLA v číslech:

Obor e-shopu

Rozvoz jídla

Využití financí

Investice do e-shopu

Výsledek

Vylepšení systému a spuštění nového e-shopu

Výše financování

180 000 Kč

Využijte Půjčku Lemonero

67% našich zákazníků čerpá půjčku opakovaně
a jinde už nehledá.

Nezávazně vyzkoušet
Případně nám na sebe zanechte kontakt a my se co nejdříve ozveme.