Blog
Novinky
Lemonero spouští embedded spolupráci s GoPay a společně přináší GoPay Financing

Lemonero spouští embedded spolupráci s GoPay a společně přináší GoPay Financing

Sdílet článek
Od dubna spouštíme možnost registrovat se do pilotního provozu nové embedded služby GoPay Financing!

Ve spolupráci s největší tuzemskou platební bránou GoPay vám nově přinášíme službu GoPay Financing by Lemonero. Registrovat se do jejího pilotního provozu můžete v odkaze zde. A to až do konce května 2022. V červnu pak proběhne testování, kde budou moci vybraní obchodníci vyzkoušet celý proces včetně čerpání úvěru. O výběru vašeho obchodu budete kontaktování emailem nebo telefonicky. V průběhu léta se pak služba postupně spustí pro všech 18 000 obchodníků Gopay.

Po Mall Financing a Alza Financing přinášíme další embedded spolupráci

Poskytujeme plně embedované financování vytvořené na míru malým a středním podnikatelům a e-shopařům. Díky data-driven scoringovém modelu s AI a strojovým učením jsme schopni ideálně obsloužit vaše SMBs klienty. Ti díky externímu financování mohou lépe reagovat na nenadálé události a změny na trhu. Embedded financing od Lemonera vám tak pomůže podpořit nejen váš byznys, ale hlavně byznys vašich obchoníků. 

Embedded financing je pojem, který u nás donedávna nebyl příliš rozšířený a využívaný. Spuštěním spoluprací s Mallem, Alzou a nově také s GoPay jsme se ale na českém trhu zasadili o jeho rozšíření a častější skloňování.

Co přináší partnerům?

 • Nový zdroj příjmů
 • Zvýšení stávajících obratů
 • Růst obchodníků 
 • Zvýšení lifetime value klientů
 • Snížení počtu odchodů obchodníků
 • Zvýšení spokojenosti a důvěry obchodníků

A jak že to vlastně funguje?

Jedná se o službu, která je koncovému zákazníkovi, v našem případě majiteli e-shopu, poskytována třetí stranou. Tady se ještě od běžných případů ničím neliší. Rozdíl je však v tom, že je externím poskytovatelem nabízena a komunikována přímo pod značkou partnera. Tím může být právě například váš Marketplace, platební brána nebo také e-shopová platforma. Jde tedy o takzvaný white-label produkt poskytovaný Lemonerem pod hlavičkou partnerů.

Inovativní a bezstarostný revenue-based model financování 

Revenue-based model financování je inovativní novinka, která umožní vašim obchodníkům mít při splácení naprostý komfort. Tak jako u GoPay Financing totiž splátky úvěru probíhají přímo z transakcí obchodníka na e-shopu. V tomto konkrétním případě z transakcí na platební bráně. A to automaticky v takové výši, kterou si majitel obchodu určí. Bez starostí a manuálních plateb. 

Díky externímu finančnímu kapitálu vašim obchodníkům neuteče:

 • Výhodná akce u dodavatele
 • Možnost navýšení skladových zásob
 • Nákup velkého množství zboží
 • Neplánovaná investice
 • Nakopnutí marketingu a spuštění reklamy
 • Pořízení vybavení skladu apod.
 • Rozšíření a posílení týmu
 • Zdokonalení procesů e-shopu a zákaznického servisu
 • Vylepšení grafiky, redesign, produktové fotografie
 • Expanze na zahraniční trhy
 • Cokoliv dalšího! 

Zajistěte si financování během 10 minut

Lemonero je chytré financování pro e-shopy. Jednoduše a na pár kliknutí získáte až 1 000 000 Kč. Online, bez ručení a na cokoliv.

Nezávazně a zdarma vyzkoušet
Váš názor nás zajímá

Nezmeškejte novinky

Tipy a triky pro váš eshop a nejen to. Začněte odebírat pravou šťávu pro ecommerce ještě dnes.

Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ berete na vědomí, že společnost Lemonero s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero

Vaše budoucí financování eshopu, vyhodnocováno prostřednictvím AI analytiky.

© 2022 Lemonero s.r.o.

Informace na míru
Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".