Blog
Novinky
Revoluce ve financování e-shopů je tady!

Revoluce ve financování e-shopů je tady!

Sdílet článek
Lemonero je online platforma, která umožňuje e-shoperům ten nejrychlejší přístup k těm nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu. Mezi největší výhody služby patří inteligentní scoring model a online vyřízení úvěru.

Dnes s potěšením oznamujeme, že tým Lemonero v Česku spustil šťavnatou novinku, která přináší revoluci v externím financování e-shopů. Seznamte se, Lemonero!

Lemonero je online platforma, která umožňuje e-shoperům ten nejrychlejší přístup k těm nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu. Mezi největší výhody služby patří inteligentní scoring model a online vyřízení úvěru.


Pracujeme s daty přímo z e-shopu v reálném čase, a tak dokážeme přesně vyhodnotit, jak rychle e-shop roste a jakou má predikci dalšího růstu. Právě díky tomu dokáže Lemonero nabídnout finance i firmám, které by je jinde nezískaly nebo je získaly v menším objemu, než potřebují (např. začínající e-shop nebo e-shop s raketovým růstem).

Vedle datových algoritmů a moderních technologií patří mezi nejdůležitější faktory služby Lemonero i rychlost a pohodlí. Každý se s tím už setkal – pokud chce člověk získat finance, musí dojít na pobočku a vyřídit množství nepříjemné byrokracie. U nás tohle nehrozí. Celá platforma funguje online, kompletní vyřízení a nastavení objemu potřebných financí si naklikáte během pár minut z pohodlí domova a peníze na svém účtu budete mít do 3 pracovních dnů.

Proč poskytujeme finance jen e-shopům? Pohybujeme se na poli eCommerce už dekádu a naší vizí vždy bylo pomáhat malým a středním podnikům růst. Lemonero umožní e-shopům doplnit novou šťávu, a to ať už shání peníze na skladové zásoby, expanzi na zahraniční trhy nebo třeba na marketing, nemluvě o vánoční sezóně!

Aktuálně jsme spustili citrónový pilot na Shoptetu, eCommerce jedničce na našem trhu.

Vítejte v revoluci!

Váš názor nás zajímá

Nezmeškejte novinky

Tipy a triky pro váš eshop a nejen to. Začněte odebírat pravou šťávu pro ecommerce ještě dnes.

Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ berete na vědomí, že společnost Lemonero s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Ok“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Nastavení".