Blog
Tipy a triky
Sofistikovaný způsob, jak svému e-shopu doplnit šťávu

Sofistikovaný způsob, jak svému e-shopu doplnit šťávu

Sdílet článek
Ať už se nějakou dobu pohybujete v oblasti podnikání s módou, nebo patříte mezi úplné nováčky, jisté je to, že jste si vybrali odvětví, které patří k nejrychleji rostoucím segmentům na internetu. Jenže každá strana má dvě mince. Marže sice hrají ve váš prospěch, ale na cestě ke koncovému zákazníkovi vás čekají mnohá úskalí.

Velkou výzvou je dokonalé vykrytí trhlin v cashflow. Musíte pečlivě vybírat sezónní kolekce, které mají šanci na úspěch, a vyvarovat se situací, kdy se zboží z této kolekce stane neprodejnými ležáky na skladě.

Dalším obrovským strašákem e-shoperů s módou jsou vratky. Zákazníci si často zboží pouze vyzkoušejí a pošlou je zpátky. Běžný podíl vratek v tomto segmentu běžně činí i desítky procent. Dostatečné skladové zásoby jsou nezbytností. Jenže jak zvládat tyto finanční výkyvy, nečekané situace, nebo i ty, které se pravidelně opakují?

Situace je komplikovanější pro začínající majitele e-shopů. Pokud má podnikatel e-shop s krátkou historií, nenusí být pro banku dostatečně solventní. Prokazování příjmů je pak problematické hlavně tehdy, pokud se výpisy pro banku generují zrovna v okurkové sezóně. Může dojít i k situaci, že banka přislíbí půjčku konkrétní částky, ale následně se ukáže, že to nebyla úplně pravda.

Přesně proto je tady Lemonero. Cíl je jednoduchý: pomoci podnikatelům a jejich e-shopům růst. Jak? Umožněním e-shoperům získat ten nejrychlejší přístup k nejchytřejším penězům, tedy k růstovému kapitálu.

Protože pracujeme s daty z různých zdrojů v reálném čase, jsme schopni spolu s využitím našeho algoritmu a umělé inteligence přesně vyhodnotit, jak rychle e-shop roste a jaká je vidina jeho dalšího růstu do budoucna. A s tím samozřejmě souvisí také výše finančních prostředků, které jsme schopni takovému konkrétnímu e-shopu nabídnout.

Fakt, že celá platforma funguje online, kompletní vyřízení a nastavení objemu potřebných financí si naklikáte během pár minut z pohodlí domova, je pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Ať už sháníte peníze na skladové zásoby, vykrytí cashflow, chcete před sezónou rozjet marketing nebo expandovat do zahraničí, Lemonero je tou správnou volbou. Doplnit svému e-shopu šťávu už totiž jednodušší nebude!

Váš názor nás zajímá

Nezmeškejte novinky

Tipy a triky pro váš eshop a nejen to. Začněte odebírat pravou šťávu pro ecommerce ještě dnes.

Kliknutím na tlačítko „Odebírat“ berete na vědomí, že společnost Lemonero s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili. Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Ok“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Nastavení".