Pro koho je Lemonero vhodné?

1. E-shop, který na investiční
kapitál u běžné banky nedosáhne

Jste majitel internetového obchodu, který banka není schopna vyhodnotit a vidět v něm jeho potenciál? Právě pro vás je tady Lemonero, které díky dat a unikátnímu AI scoringu umí určit výkonnost e-shopu a nabídnout vám vhodné financování ve výši, kterou si na základě výkonu a dat vašeho e-shopu můžete bezpečně dovolit.

V době největší covidové krize jsme nutně potřebovali peníze na provoz. Oslovili jsme několik bank, všechny si vyžádaly stohy podkladů a pak nás jedna po druhé odmítly. Lemonero nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne. Náš slavný bankovní sektor s tisíci úředníčky se může učit efektivitě a klientskému servisu.

Štefan Baláž, majitel e-shopu - kufrland.cz
Zjistit více

2. E-shop, který potřebuje
financování bez čekání

Nechcete se zdržovat zdlouhavými schvalovacími procesy a peníze pro růst e-shopu potřebujete k dispozici ideálně hned? S námi získáte finance klidně do 10 minut, z pohodlí domova, online a bez papírování.

Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Využili jsme finance na rozšíření nabídky a již nyní je znát že jsme udělali dobře. Od zadání požadavku uběhly sotva dvě hodiny a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!

Petr Petřík, majitel e-shopu - rescue-store.cz
Zjistit více

3. E-shop, kterému banka neposkytuje financování v dostatečné výši

Využíváte pro svůj e-shop externí investiční kapitál od běžné banky, která vám ale neumožňuje čerpat finance v dostatečné výši? Lemonero pomůže doplnit potřebné finance tak, aby nic nebránilo vašemu růstu.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.