Pro koho je Lemonero vhodné?

1. E-shop, který na investiční
kapitál u běžné banky nedosáhne

Jste majitel internetového obchodu, který banka není schopna vyhodnotit a vidět v něm jeho potenciál? Právě pro vás je tady Lemonero, které díky dat a unikátnímu AI scoringu umí určit výkonnost e-shopu a nabídnout vám vhodné financování ve výši, kterou si na základě výkonu a dat vašeho e-shopu můžete bezpečně dovolit.

V době největší covidové krize jsme nutně potřebovali peníze na provoz. Oslovili jsme několik bank, všechny si vyžádaly stohy podkladů a pak nás jedna po druhé odmítly. Lemonero nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne. Náš slavný bankovní sektor s tisíci úředníčky se může učit efektivitě a klientskému servisu.

Štefan Baláž, majitel e-shopu - kufrland.cz
Zjistit více

2. E-shop, který potřebuje
financování bez čekání

Nechcete se zdržovat zdlouhavými schvalovacími procesy a peníze pro růst e-shopu potřebujete k dispozici ideálně hned? S námi získáte finance klidně do 10 minut, z pohodlí domova, online a bez papírování.

Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Využili jsme finance na rozšíření nabídky a již nyní je znát že jsme udělali dobře. Od zadání požadavku uběhly sotva dvě hodiny a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!

Petr Petřík, majitel e-shopu - rescue-store.cz
Zjistit více

3. E-shop, kterému banka neposkytuje financování v dostatečné výši

Využíváte pro svůj e-shop externí investiční kapitál od běžné banky, která vám ale neumožňuje čerpat finance v dostatečné výši? Lemonero pomůže doplnit potřebné finance tak, aby nic nebránilo vašemu růstu.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.

Lemonero

Vaše budoucí financování eshopu, vyhodnocováno prostřednictvím AI analytiky.

© 2022 Lemonero s.r.o.

Informace na míru
Lemonero a partneři potřebují Váš souhlas k využití cookies, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů (třeba abyste nemuseli vyplňovat formulář opakovaně). Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“, odmítnout či nastavit souhlasy jednotlivě pak můžete kliknutím na políčko "Detailní nastavení".