Pomáháme e-shopům zvýšit jejich zisky díky umělé inteligenci ve financování.

Co o nás říkají

"V době největší covidové krize jsme nutně potřebovali peníze na provoz. Oslovili jsme několik bank, všechny si vyžádaly stohy podkladů a pak nás jedna po druhé odmítly. Lemonero nám s minimální administrativou schválili financování během jednoho dne. Náš slavný bankovní sektor s tisíci úředníčky se může učit efektivitě a klientskému servisu."

Štefan Baláž, majitel e-shopu - kufrland.cz

"S radostí doporučuji! Zkusili jsme hned, jak se zde doplněk objevil a to spíš ze zvědavosti. Nakonec se nám díky Lemoneru podařilo napumpovat více zboží do skladu před prvním lockdownem a i díky tomu jsme nečekané navýšení online objednávek mohli pohodlně a rychle odbavovat. Pozitivně hodnotím především rychlost a jednoduchost celého procesu, transparentnost podmínek a individuální přístup společnosti."

eshop s dětským sortimentem - skritekvitek.cz

"Díky službě jako je Lemonero víme, že se nemusíme ničeho obávat a dokážeme naše další cíle v pořádku splnit. Nemusíme sahat na naše cash-flow a tím ubírat finance pro rozvoj v dalších oblastech."

Pavel Rakovec, CEO - sladkapohotovost.cz
Přečíst studii

"Jednoduše, rychle, efektivně - tak funguje Lemonero. Potřebovali jsme už opakovaně profinancovat zásoby krátkodobým úvěrem a s Lemonerem nebylo co řešit , do 24 hod jsme měli peníze na účtu. Doporučujeme."

eshop s cyklistickými potřebami - bajkavarna.cz

"Mohu jen doporučit! Pokud potřebujete rychle zafinancovat zásoby nebo větší objednávku není nic lepšího. Využili jsme finance na rozšíření nabídky a již nyní je znát že jsme udělali dobře. Od zadání požadavku uběhli sotva dvě hodiny a peníze byly na účtu. Neuvěřitelná rychlost a jednoduchost. Doporučujeme!"

Petr Petřík, majitel e-shopu - rescue-store.cz

"Spolupráce s Lemonero byla naprosto v pořádku. Rychlá nabídka, zpracování a schválení provozních financí. Jediné malé mínus je, že byli lehce neodbytní, když jsem říkala, že se ozvu až to bude potřeba. Ale zase když finance byly zapotřebí obratem se vše vyřídilo. Nejspíš jsem jejich služeb nevyužila naposled."

Barbora Levíčková,majitelka e-shopu - eshop.mushgo.cz

"Aplikace je přehledná a proces financování jednoduchý a transparentní. Využili jsme už 2x pro předzásobení zbožím na vánoční sezóny 2019 a 2020 a 1x pro rozvoj - a rozhodně se nám to vyplatilo. Cenu služby si musí každý vyhodnotit sám, zda má pro něj smysl. Celkově mohu doporučit, je zde vidět jiný (přívětivější) přístup než v bance"

Martin Kýjonka, majitel eshopu - capi-cap.cz

"Super služba například, když potřebujete nakoupit více zboží na vánoční sezónu a potřebujete rychle peníze. Rychlost, jasné podmínky, super komunikace. Za nás velká spokojenost a určitě využijeme znovu."

eshop s asijskými potravinami - asiafood.cz

Již jsme pomohli 100+ e-shopům a profinancovali 30 mil. Kč

Více než 2x v roce

Financování Lemonero, je využívano našími klienty více než 2x v roce.

+20 % zvýšení obratu

Prokazatelně jsme schopní zvýšit Vaši investici o 20 % během měsíce.

Okamžitá návratnost

Finance dopravíme právě tam, kde jsou nejvíce potřeba.

Zavolejte nám
+420 732 560 130

Jsme Vám k dispozici
Po - Pá 8:00 - 16:00

Potřebujete
poradit?

Napište nám
info@lemonero.cz

Případně využijte našeho
online chatu kliknutím zde.